MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 145, wczoraj: 936
ogółem: 2 499 887

statystyki szczegółowe

Aktualności

"Górnik Cup" - Rocznika 2010

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-02-12 14:25

W Libiąskiej hali rozegrano halowy turniej dla rocznika 2010 - "Górnik Cup". Nasi młodzi adepci futbolu rozegrali 5 spotkań, przegrywając w grupie 3 mecze a odnosząc dwa zwycięstwa w meczach o miejsca, po perfekcyjnie wykonywanych rzutach karnych przez Wacławka i Kute, w bramce za to bronił jak w transie Bobak !

Każdy uczestnik wyjechał z Libiąża z medalem i uśmiechem. Brawo Trzebinia ! Brawo Górnik !

 

Wyniki - Grupa A:

UKS Trzebinia - Mam Talent Krzeszowice  1:4 ; Bramka: Jesionkowski

UKS Trzebinia - Futbolica Kraków  2:3 ; Bramka: Kuta, Jesionkowski

UKS Trzebinia - Górnik Libiąż 0:1

 

Półfinał o miejsca 5-8:

UKS Trzebinia - Karol Wadowice  1:1 k. 2:1 ; Bramka: Jesionkowski

 

Mecz o 5 miejsce:

UKS Trzebinia - Górnik Libiąż I  0:0 k. 2:1

 

UKS Trzebinia: Bobak Maciej - Kendziorski Nikolas, Jesionkowski Bartosz, Wacławek Patryk, Kowalik Jan, Kuta Filip, Zemła Igor, Baranowski Trener: Pędziałek Dawid

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [81]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka