Dwudniowe granie Orlików w Krakowie

• autor: RedakcjaMKS, 2018-01-30 21:46

W miniony weekend tj. 27-28 styczeń, Orliki AP MKS Trzebinia wzięły udział w dwudniowym turnieju "OSHEE CUP" pod balonem w Krakowie organizowanym przez Akademie 21.

Turniej miał charakter towarzyski, grany systemem 6+1, gdzie tak na prawdę wszyscy byli zwycięzcami. Każdy zespół po dwudniowych zmaganiach był nagrodzony pamiątkowymi medalami.

Pierwszego dnia turnieju zespoły były podzielone na dwie grupy po 7 drużyn, gdzie "po cichu" liczone były punkty, a wszystko po to aby drugiego dnia jak najbardziej wyrównać poziom, więc organizatorzy zrobili podział na Ligę Mistrzów i Ligę Europejską. Nasza drużyna zagrała w Lidze Europejskiej z dużym powodzeniem.

Turniej stał na bardzo dobrym poziomie sportowym, a wszystkie dzieciaki zakończyły turniej uśmiechem na twarzy. Przysłowiową "truskawką na torcie" było pojawienie się legendy Wisły Kraków, czterokrotnego króla strzelców polskiej Ekstraklasy - Tomasza Frankowskiego. Możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z popularnym "Frankiem", była dużą atrakcją dla wszystkich uczestników turnieju.

Na szczególną pochwale zasługują zawodnicy z rocznika 2009 - Jan Szczepaniak i Łukasz Klimkiewicz, którzy mieli okazje sprawdzić się z zawodnikami dwa lata starszymi od siebie i poradzili sobie kapitalnie.

AP MKS: Siata Szymon - Siewierski Szymon, Wacławek Maciej, Luranc Patryk, Szymula Jakub, Żbik Oskar, Skowronek Karol, Trzeciak Aleksander, Fudała Mariusz, Podczaszy Szymon, Nowak Bartosz, Jaworek Bartosz, Hudzik Adam, Szczepaniak Jan, Klimkiewicz Łukasz. Trenerzy: Pędziałek Dawid, Ślusarek Kacper

...

MKS TrzebiniaKS Olkusz