MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1316, wczoraj: 980
ogółem: 2 569 491

statystyki szczegółowe

Aktualności

Karty odkryte

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-01-31 21:30

W MKS Trzebinia wszystko już jasne. Działacze skompletowali kadrę na rundę wiosenną w grupie południowo-wschodniej III ligi piłkarskiej. Trener Jerzy Kowalik może zatem skupić się na zgrywaniu zespołu.

- Na zasadzie transferu definitywnego pozyskaliśmy 18-letniego Macieja Rogóża. Tym samym będzie to „trzeci muszkieter” z krakowskiej Wisły. Już jesienią wzięliśmy przecież Ernesta Świętka i Przemysława Porębskiego, z których jesteśmy zadowoleni. Kurs zatem obraliśmy dobry – podkreśla z uśmiechem Jacek Augustynek, prezes trzebinian. - Do grupy młodych zdolnych z ulicy Reymonta w naszym klubie brakuje nam jeszcze tylko „D'Artagnana”. Mieliśmy takiego na oku. Chodzi o obrońcę Jakuba Ptaka. On jednak przymierzał się do Podhala Nowy Targ. Kiedy z tamtym klubem coś zaczęło mu się nie układać, zamknęliśmy już kadrę zespołu, więc jego temat dla Trzebini na obecną chwilę jest nieaktualny. 

Trzebinianom udało
 się pozyskać z Pcimianki 23-letniego Kacpra Sołtysa, napastnika, który z 16 golami jest najskuteczniejszym zawodnikiem w grupie zachodniej IV ligi piłkarskiej oraz o rok młodszego pomocnika Bartłomieja Chlebdę. Los tych zdolnych młodzieżowców, którzy w poprzednim klubie także współpracowali z obecnym szkoleniowcem trzebinian, więc ich przejście na Kościuszki nie jest przypadkowe, przez kilkanaście dni był zawieszony w próżni. Pcimianka przyblokowała ich przejście. Ostatecznie zostali wypożyczeni do końca rundy wiosennej. 

- Mieliśmy przygotowane alternatywne rozwiązania, gdyby nie udało 
nam się pozyskać zawodników z Pcimianki – wyjawia Jacek Augustynek. - W ostatnim sparingu byli z nami zawodnicy ze Śląska, z BKS Bielsko-Biała. Jednak w obecnej sytuacji zrezygnowaliśmy z ich usług. Z tego, co mi wiadomo, napastnik Jacek Jarnot znalazł już zatrudnienie w Szombierkach Bytom. 

co się stało z Bartoszem Kaszubowskim, który w poprzednim sparingu MKS, wygranym z Górnikiem w Wieliczce 2:1, strzelił jedną z bramek? - On też był pewnym alternatywnym rozwiązaniem – tłumaczy prezes Augustynek. - Miał być zatrudniony na wypadek odejścia Marka Mizi, na którego ochotę miało nowotarskie Podhale. Zawodnik wiedział o zainteresowaniu swoją osobą ze strony górali, ale zostawił kwestię transferu działaczom. Jak widać, kluby nie doszły do porozumienia w kwestii odstępnego, więc przynajmniej do końca sezonu pozostanie w Trzebini. Jakie będą jego plany na przyszłość, tego dzisiaj nie jestem w stanie przewidzieć – kończy sternik MKS.

 

NaszeMiasto.pl -> http://chrzanow.naszemiasto.pl/artykul/3-liga-w-mks-trzebinia-skompletowali-kadre-na-runde,4394882,artgal,t,id,tm.html

  •  

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [108]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka