MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 248, wczoraj: 1497
ogółem: 2 569 920

statystyki szczegółowe

Aktualności

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - 7 Kolejka

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-01-13 23:55

 

 

Za nami 7 kolejka Magic Sport Młodej Ligi Futsalu. Zakończyliśmy więc rundę zasadniczą. Wiemy więc, które zespoły zagrają o miejsca 1-4, a które o miejsca 5-8.

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - 6 Kolejka:

Golden Five - Magic Sport  1:18 (0:9)

AP MKS Trzebinia II (2004) - MKS Fablok Chrzanów 2003  0:3 (0:1)

AP MKS II: Kozłowski, Noworyta - Strycharski, Hano, Kozioł, Lubiński, Duleba, Mysiura, Nietrzebka, Dubiel, Popiela

AP MKS Trzebinia I (2004) - Gucci Gang  1:2 (0:0)

Bramka: Kalinowski

AP MKS II: Pałka - Bieniek, Kalinowski, Wojas, Wójcik, Głuch, Małocha

MKS Trzebinia JM - Łazarskie Miami  6:3 (3:2)

Bramki: Tajs x2, Blaszke x2, Wnuk, Kurek P.

MKS JM: Cwynar, Wentrys - Bugdalski, Kurek, Stachowski, Blaszke, Tajs, Wnuk, Perek, Korcz, Kaczmarczyk

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [74]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka