MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 165, wczoraj: 603
ogółem: 2 503 359

statystyki szczegółowe

Aktualności

Magic Sport Liga Futsalu - 7 Kolejka

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-12-23 23:24

U seniorów Protector niespodziewanie pokonał Domove, a MKS Trzebinia U-18 w ostatniej sekundzie zapewniła sobie wygraną 2-1 nad kolegami z drużyny U-20. Pierwsze punkty w lidze zgarnął Solidex, a niepokonany wciąż jest Wygiełzów, który musiał się jednak namęczyć w starciu z Bodypakiem.

 

Magic Sport Liga Futsalu - 7 Kolejka:

Domove - Protector  2:3 (1:0)

MKS Trzebinia U-18 - MKS Trzebinia U-20  2:1 (0:0)

Bramki: Łubik, Skrzypek - Wallentin

MKS U-18: Woźniak - Skrzypek, Sochacki, Łubik, Głowacz, Celiński, Kubański

MKS U-20: Lasik - Cząstka, Wallentin, Prokop, Nowak, Kurek, Tajs, Głuch, Duleba

Krisbud Trzebinia - Architekci Piłkarstwa 21  6:3 (3:1)

Evolite Monterzy - Solidex  3:7 (1:4)

Megalo - Fablok Chrzanów  13:7 (6:4)

Wygiełzów - Bodypak  4:3 (2:1)

Błyskawica Myślachowice - Pauza

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [78]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka