MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 119, wczoraj: 683
ogółem: 2 500 544

statystyki szczegółowe

Aktualności

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - 4 Kolejka

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-12-18 20:35

W niedzielę rozegrano kolejne mecze w Futsalowej Młodej lidze chrzanowskiej. W ciekawym starciu u młodzieży MKS Trzebinia JM pokonał Gucci Gang. MKS I 2004 rozjechał Goldeny 16:2, mimo gry bez nominalnego bramkarza, a drugi zespół z rocznika 2004 skazany na pożarcie, wygrał z Miami 2:1 !

 

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - 4 Kolejka:

Magic Sport - MKS Fablok Chrzanów 2003  13:4 (3:1)

AP MKS Trzebinia II (2004) - Łazarskie Miami  2:1 (1:0)

Bramki: Hano, Lubiński

AP MKS II: Noworyta, Kozłowski - Strycharski, Terlecki, Lubiński, Duleba, Nietrzebka, Cząstka, Hano

AP MKS Trzebinia I (2004) - Golden Five  16:2 (6:0)

Bramki: Kalinowski x6, Małocha x4, Garlacz x2, Wójcik x2, Wojas, Głuch

AP MKS I: Krzywda - Pucia, Garlacz, Kalinowski, Wojas, Bieniek, Głuch, Małocha, Wójcik

MKS Trzebinia JM Gucci Gang  6:5 (1:3)

Bramki: Wnuk x2, Tajs x2, Blaszke x2

MKS JM: Cwynar, Wentrys - Zając, Blaszke, Stachowski, Tajs, Wnuk, Blaszke, Ruczyński

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [74]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka