MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 181, wczoraj: 603
ogółem: 2 503 375

statystyki szczegółowe

Aktualności

Miniony tydzień - sparingowy Orlików

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-11-27 22:26
 
Przygotowując się do występów w trzech silnie obsadzonych turniejach a mianowicie Barbórki Cup w Libiążu osobno dla roczników 2007 i 2008 i Arsanit Cup w Jaworznie, nasze zespoły Orlików rozegrały dwa mecze sparingowe. Chłopcy podzieleni na dwa zespoły odnieśli dwa zwycięstwa, kolejno z Górnikiem Libiąż i Ruchem Młoszowa. 
 
 
21.11.2017 (Wtorek) - Hala SP 8 Trzebinia - Godz. 18.15 - 20.15
 
AP MKS Trzebinia - Górnik Libiąż  19:11
 
AP MKS: Siata, Urbański - Trzeciak, Wacławek, Żbik, Skowronek, Siewierski, Szymula, Kowalik I., Luranc, Jaworek, Eibach, Nowak, Nartowski, Fudała, Zemła, Podczaszy
 
 
24.11.2017 (Czwartek) - Hala Gimnazjum 1 Trzebinia - Godz. 19.15 - 20.45
 
AP MKS Trzebinia - Ruch Młoszowa  13:9
 
AP MKS: Hudzik - Jaworek, Zając, Nowak, Fudała, Jucha, Jaroń, Podczaszy, Klimkiewicz, Żabiński, Kowalik A.

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [55]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka