statystyki szczegółowe

Aktualności

I Turniej Grand Prix U-18 za nami

• autor: RedakcjaMKS, 2017-11-25 15:44

Trzy drużyny z Małopolski rywalizują w grupie eliminacyjnej o awans do finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-18. Do Bielska-Białej pojadą dwie najlepsze ekipy. Pierwszy turniej rozegrano w Krakowie w sali II LO im. Jana III Sobieskiego. Małe wymiary sali spowodowały, że rywalizacja w tym miejscu miała mało wspólnego z gra w futsal. Więc jak została odebrana ? Porównując inne sale to ...w SP 8 w Trzebini jest większa.

W pierwszym meczu Sobek szybko objął prowadzenie z MKS-em. Walczyliśmy ambitnie, ale to gospodarze kontrolowali wynik by w 13 minucie prowadzić 4:2. Gole Sochackiego i Jarosza dały nam jednak remis. W drugiej odsłonie było mało gry, a mecz trwał i trwał bowiem zespoły wykonywały po faulach co chwilę przedłużone rzuty karne. Skutecznie wykonał je w końcu Sobek wygrał 6-4.

Nie zwiesiliśmy głów w dół i po dwóch minutach prowadziliśmy z Fablokiem w kolejnym meczu 1:0 kiedy do siatki po strzale po rożnym trafił Skrzypek. Chrzanowianie długo nie mogli wyrównać aż w końcu po stałym fragmencie wyrównali. Przed przerwą Woźniaka pokonali jeszcze dwa razy. W drugiej odsłonie dwukrotnie łapaliśmy jednak kontakt. Złe krycie indywidualne i kontrowersyjne faule dla Chrzanowian w efekcie przedłużone rzuty karne dały im wysokie zwycięstwo 8:3.

Ostatnie spotkanie to pogrom Sobka z Chrzanowem 13:1.

Następny Turniej już 10 grudnia w Chrzanowie.

Sobek Kraków - MKS Trzebinia 6:4 (3:2) ; Bramki:

MKS Trzebinia - Fablok Chrzanów 3:8 (2:3) ; Bramki:

Sobek Kraków - Fablok Chrzanów 13:1 (6:1)