Wiślanie Jaśkowice - MKS Trzebinia 2:1 (0:0)

Bramki: 70' Morawski, 90' Wcisło - 73' Michalec

Żółte kartki: Kuliszewski, Sikora -  Cichy x2, Majcherczyk, Sawczuk, Świętek

Widzów: 400

Wiślanie:

MKS: Szymala - Sawczuk, Kalinowski, Michalec, Jagła (77' Ochman), Kowalik, Cichy, Majcherczyk (80' Górka), Mziia, Porębski (62' Świętek), Stanek (71' Sochacki)

Oba klubu zmierzyły się ze sobą po raz piąty w historii, ale po raz pierwszy na szczeblu trzeciej ligi. Po końcowym gwizdku powody do radości mieli gospodarze, którzy odnieśli ósme zwycięstwo w sezonie. MKS z kolei musiał po raz siódmy w rozgrywkach przełknąć gorycz porażki.
Na pierwszego gola trzeba było czekać do 70. minuty. Wówczas to po dalekim wyrzucie piłki z autu, Marcina Morawski z najbliższej odległości wpakował futbolówkę do siatki i było 1-0 dla Wiślan.
Odpowiedź gości była błyskawiczna. Trzy minuty później po uderzeniu Michała Kowalika z rzutu wolnego, bramkarz miejscowych odbił przed siebie piłkę. Dopadł do niej Krzysztof Michalec i doprowadził do wyrównania, strzelając swoją premierową bramkę w barwach MKS.
Gdy wydawało się, że trzecioligowe derby Małopolski zakończą się remisem, w 90. minucie zespół z Jaśkowic zadał decydujący cios. Po szybkiej kontrze golkipera Trzebini pokonał Maciej Wcisło, dobijając uderzenie Dawida Węgrzyna.

- Nie mogę tego ogarnąć. Przegraliśmy jak frajerzy. Zapomnieliśmy, że mecz trwa 90 minut. Wyprowadzamy akcję i dajemy się nadziać na kontrę, po której rywal strzela gola. Obie bramki straciliśmy w sytuacjach, po których nie miało prawa się to zdarzyć. W pierwszej połowie byliśmy lepsi. Mieliśmy trzy sytuacje sam na sam z bramkarzem, ale nie potrafiliśmy żadnej wykorzystać. Remis byłby najsprawiedliwszym wynikiem - Krzysztof Szop (trener MKS)