MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 996, wczoraj: 826
ogółem: 2 664 669

statystyki szczegółowe

Aktualności

Znamy rywali w El. MMP U-14, U-18, U-20 !

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-11-07 16:25

Komisja Ligi Futsalu PZPN podała rywali oraz terminy rozgrywania poszczególnych terminów eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu.

Zespoły MKS Trzebinia wystąpią w kategoriach U-14, U-18, U-20.

 

MMP U-20 chłopców - System turniejowy tzn. kilka grup rozegra jeden turniej a najlepsi uzyskają awans do turnieju finałowego. 

Termin 11-12.11.2017

 

MMP U-18 i U-16 chłopców - System turniejów Grand Prix tzn. każda drużyna w grupie organizuje turniej dla drużyn ze swojej grupy a najlepsi uzyskają awans do turnieju finałowego .

Termin U-18 - Od 18.11.2017 do 04.02.2018, Termin U-16 - Od 18.11.2017 do 21.01.2018

 

MMP U-14 chłopców - System dwufazowy tzn. Pierwsza faza turnieje grupowe gdzie najlepsza drużyna uzyska awans do turnieju finałowego MMP, a druga awansuje do drugiej fazy eliminacji. Druga faza eliminacji toczy się w dwóch grupach a najlepsze drużyny uzyskają awans do turnieju finałowego MMP.

Terminy: I faza 2-3.12.2017, II faza 6-7.01.2018

 

Kategoria U-20 - Hala Chrzanów - 12.11.2017 (Niedziela) - Godz. 9.00 - 15.00 - Organizator Fablok Chrzanów

Drużyny: MKS Trzebinia, Fablok Chrzanów, AZS UŚ Katowice, Clearex Chorzów

 

Kategoria U-18 - Hala ? - ? (?) - Godz. ? - ? - Organizator MKS/Fablok/Sobek

Drużyny: MKS Trzebinia, Fablok Chrzanów, Sobek Kraków

 

Kategoria U-14 - Hala Bielsko-Biała - 02.12.17 (Sobota) - Godz. 9.30 - 16.00 - Organizator Rekord Bielsko-Biała

Drużyny: MKS Trzebinia, Rekord Bielsko-Biała, Milenium Gliwice, APG Gliwice

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [120]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaSłomniczanka Słomniki
MKS Trzebinia   Słomniczanka Słomniki
2019-04-27, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

23

04-2019

wtorek

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Młodszych: 11.00 MKS Trzebinia - Skawa Wadowice

I Liga Małopolska Zachodnia Młodzików: 15.00 Soła Oświęcim - MKS Trzebinia

24

04-2019

środa

25

04-2019

czwartek

26

04-2019

piątek

27

04-2019

sobota

Liga Orlików PPN Chrzanów - Orlik Młoszowa: 8.30 MKS Trzebinia - Ruch Młoszowa, 10.45 MKS Trzebinia - Triumf Alwernia, 11.30 MKS Trzebinia - Górnik Libiąż I

II Liga Małopolska Trampkarzy: 10.00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - MKS Trzebinia

IV Liga Małopolska (Zachód): 17.00 MKS Trzebinia - Słomniczanka Słomniki

28

04-2019

niedziela

I Liga Małopolska Zachodnia Młodzików: 10.00 MKS Trzebinia - LKS Przecieszyn

Liga Żaków PPN Chrzanów - Orlik Chrzanów: 11.30 MKS Trzebinia - Fablok Chrzanów II, 12.15 MKS Trzebinia - LKS Żarki

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Starszych: 16.30 Górnik Brzeszcze - MKS Trzebinia

29

04-2019

pon.

Ostatnie spotkanie

Orzeł RyczówMKS Trzebinia
Orzeł Ryczów 0:2 MKS Trzebinia
2019-04-18, 17:30:00
ul. Stadionowa 23, Ryczów
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
MKS Trzebinia - Słomniczanka Słomniki
Kaszowianka Kaszów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Clepardia Kraków - Górnik Wieliczka
Orzeł Piaski Wielkie - Unia Oświęcim
Jutrzenka Giebułtów - Orzeł Ryczów
Beskid Andrychów - Wiślanka Grabie
KS Olkusz - Pcimianka Pcim
LKS Jawiszowice - Dalin Myślenice

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Dalin Myślenice Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanka Grabie Jutrzenka Giebułtów
Pcimianka Pcim Clepardia Kraków
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie LKS Jawiszowice
Górnik Wieliczka Beskid Andrychów
Unia Oświęcim KS Olkusz
Słomniczanka Słomniki Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 0:2 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka