MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 228, wczoraj: 463
ogółem: 2 684 765

statystyki szczegółowe

Aktualności

Zwycięstwem i remisem zamknęliśmy I rundę w Orlikach

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-10-21 16:19

Liga Orlików PPN Chrzanów Gr. I - 22.10.17 (Sobota) - Orlik Górka- 11.30

AP MKS Trzebinia I - LKS Żarki  10:1 (3:1)

Bramki: Kowalik I. x2, Fudała x2, Szymula x2, Eibach, Skowronek, Trzeciak, Żbik

AP MKS I: Siata - Wacławek, Siewierski, Eibach, Skowronek, Szymula, Żbik, Fudała, Luranc, Trzeciak, Kowalik I.

 

Liga Orlików PPN Chrzanów Gr. II - 22.10.17 (Sobota) - Orlik Górka -  9.45

AP MKS Trzebinia II - UKS Fablok Chrzanów  2:2 (1:1)

Bramki: Zemła, Kowalik A.

AP MKS II: Urbański - Hudzik, Jaworek, Zając, Kowalik A., Zemła, Jaroń, Nowak, Węclewicz

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [130]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaUnia Oświęcim
MKS Trzebinia   Unia Oświęcim
2019-06-01, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

26

05-2019

niedziela

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Młodszych: 11.00 MKS Trzebinia - Zgoda Malec

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Starszych: 11.00 Unia Oświęcim - MKS Trzebinia

27

05-2019

pon.

I Liga Małopolska Zachodnia Młodzików: 17.30 MKS Trzebinia - KS Chełmek

28

05-2019

wtorek

29

05-2019

środa

30

05-2019

czwartek

31

05-2019

piątek

01

06-2019

sobota

Ostatnie spotkanie

MKS TrzebiniaDalin Myślenice
MKS Trzebinia 1:1 Dalin Myślenice
2019-05-18, 17:00:00
ul. Kościuszki 33, Trzebinia
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27
Clepardia Kraków - MKS Trzebinia
Beskid Andrychów - KS Olkusz
Unia Oświęcim - Dalin Myślenice
Jutrzenka Giebułtów - Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanka Grabie - Kaszowianka Kaszów
Górnik Wieliczka - Słomniczanka Słomniki
Pcimianka Pcim - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - LKS Jawiszowice

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
KS Olkusz 1:3 Jutrzenka Giebułtów
MKS Trzebinia 1:1 Dalin Myślenice
Pcimianka Pcim 0:2 Słomniczanka Słomniki
Kaszowianka Kaszów 3:0 Górnik Wieliczka
Orzeł Piaski Wielkie 1:1 Orzeł Ryczów
Clepardia Kraków 3:1 Beskid Andrychów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3:1 Unia Oświęcim
LKS Jawiszowice 3:2 Wiślanka Grabie

Wyszukiwarka