MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 431, wczoraj: 980
ogółem: 2 568 606

statystyki szczegółowe

Aktualności

Gramy w MMP U-14, U-18, U-20 w Futsalu !

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-10-17 16:53
Lista klubów zgłoszonych do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu ! Poniżej lista klubów zgłoszonych do eliminacji w poszczególnych kategoriach wiekowych:

 

MMP U-20 chłopców: Junior Hurtap Łęczyca ( gospodarz),BTS Rekord Bielsko-Biała ( obrońca tytułu), Piast Gliwice, Omida Hemako Sztutowo, Futsal Team Przeworsk, Red Dragons Pniewy, FC Kartuzy, LEX Kancelaria Słomniczanka Słomniki, GKS Futsal Tychy, AZS UG Gdańsk, Futsal Team Brzeg, BSF ABJ Bochnia, ŻTS Błękitni Kmiecin, GKS Futsal Nowiny, Politechnika Gdańska, Elmar Jędrzejów, Gwiazda Ruda Śląska, AZS UMCS Lublin, Sobek AZS UEK Kraków, Flisak Złotoria, Fablok Chrzanów, Solne Miasto Wieliczka, Clearex Chorzów, Gatta Zduńska Wola, FC Toruń, MKS Trzebinia, Morze Stegna, TAF Toruń, Credo Futsal Piła, AZS UŚ Katowice, Unisław Team PBDI, Red Devils Chojnice, AZS UW Warszawa, 

 

MMP U-18 chłopców: BTS Rekord Bielsko-Biała (gospodarz, obrońca tytułu), Futsal Team Przeworsk, Red Dragons Pniewy, ASPN Viking Aleksandrów Kujawski, GKS Futsal Tychy, Junior Hurtap Łęczyca, FA Pyskowice, BSF ABJ Bochnia, Sportowa Czwórka Radom, GKS Futsal Nowiny, LKS Dąbrowa Chełmińska, Gwiazda Ruda Śląska, Flisak Złotoryja, MOKS Słoneczny Stok Białystok, Fablok Chrzanów, Stal Zabrze, Solne Miasto Wieliczka, UKS Sobek Kraków, Jantar Ustka, MKS Trzebinia, Orzeł Jelcz Laskowice, TAF Toruń, Credo Futsal Piła, KTS-K GOSRiT Wikęd Luzino, Unisław Team PBDI, GKS Berland Komprachcice, 

 

MMP U-16 chłopców: Kamionka Mikołów (gospodarz) BSF ABJ Bochnia (obrońca tytułu), APG Gliwice, GKS Włoszakowice, Futsal Team Przeworsk, Red Dragons Pniewy, Junior Hurtap Łęczyca, Sportowa Czwórka Radom, GKS Futsal Nowiny, BTS Rekord Bielsko-Biała, Gwiazda Ruda Śląska, MOKS Słoneczny Stok Białystok, Fablok Chrzanów, Włókniarz Gwiazda Toruń, Stal Zabrze, Heiro Rzeszów, Orlik Mosina, KTS-K GOSRiT el profesional Luzino, Jantar Ustka, Góral Tryńcza, TAF Toruń,  Credo Futsal Piła, Unisław Team PBDI, Malwee Łódź, SPN Szamotuły,

 

MMP U-14 chłopców: Jantar Ustka (gospodarz) Constract Lubawa (obrońca tytułu), GSF Gliwice, APG Gliwice, Futsal Team Przeworsk, Red Dragons Pniewy, ASPN Viking Aleksandrów Kujawski, Junior Hurtap Łęczyca, Sportowa Czwórka Radom, KU AZS Uniwersytet Zielonogórski, GKS Futsal Nowiny, Rekord Bielsko-Biała S.A, Gwiazda Ruda Śląska, Remedium Pyskowice, Kadet Futsal Team Poznań, MOKS Słoneczny Stok Białystok, Włókniarz Gwiazda Toruń, KS Futsal Oborniki, UKS Milenium Gliwice, Solne Miasto Wieliczka, Morze Stegna, Futsal Leszno, KTS-K GOSRiT Kleba Luzino,  FC Toruń, UKS Sobek Kraków, SP3 Jantar 2004 Ustka, MKS Trzebinia, Góral Tryńcza, Lider Rychnowy, Orzeł Jelcz Laskowice, TAF Toruń, Beniaminek 03 Stargard Gdański, SPN Szamotuły, Unisław Team PBDI, Malwee Łódź, Odra Opole, Mieszko Gniezno, KS Sośnica Gliwice

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [145]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka