Kanonada bramek Trampkarzy przy Kościuszki, 16:0 !

• autor: RedakcjaMKS, 2017-10-08 17:43

Małopolska Liga Trampkarzy Gr. 1 - 08.10.17 (Niedziela) - 7 Kolejka - Godz. 10.00

AP MKS Trzebinia - Victoria Jaworzno 16:0 (4:0)

Bramki: 15', 17', 68', 70' Wojas, 24', 39' Kalinowski, 29', 45', 60' Bohonos, 42', 53', 61' Garlacz, 63', 65' Terlecki, 56' Duleba, 58' samobójcza

Sędziowali: Kita Jakub, Kita Jonasz, Bochenek Jakub (Chrzanów)

AP MKS: Noworyta - Głuch, Pucia, Bieniek, Wojas, Małocha, Krzywda, Kalinowski, Hano, Duleba, Garlacz oraz Pałka, Nietrzebka, Cząstka, Strycharski, Bohonos, Terlecki, Popiela

Młodzi trzebinianie rozgromili rywali z Jaworzna. Końcowy wynik nie może być zbytnim zaskoczeniem. Trampkarze Victorii nie zdobyli jak dotąd w tym sezonie ani gola, ani punktu.

W składzie zespołu z Jaworzna występuje gros piłkarzy z młodszych roczników. W starciu z MKS pod względem fizycznym wyraźnie odstawali od swoich rywali. Roślejsi i silniejsi gospodarze całkowicie ich zdominowali.
Zespół Victorii miał problem nie tylko z przekroczeniem połowy boiska, ale i z wyjściem z własnego pola karnego. Końcowy wynik mógł i powinien być znacznie wyższy. To efekt nieskuteczności miejscowych i dobrej postawy bramkarzy gości.

W pierwszej połowie MKS „tylko" czterokrotnie znalazł na nich sposób. Za to po przerwie zaaplikował przeciwnikom tuzin goli.

Mimo wysokiego zwycięstwa, gospodarze schodzili z murawy nieco niepocieszeni. Chcieli bowiem poprawić rekordowe zwycięstwo AP 21 Kraków, która we wrześniu pokonała Victorię 16-0. Do pełni szczęścia podopiecznym Kacpra Ślusarka zabrakło więc jednej bramki.

- Spodziewaliśmy się, że z łatwością będziemy sobie stwarzać sytuacje, bo Victoria to najsłabsza drużyna w lidze. Chcieliśmy wygrać minimum 17-0. Niestety nie udało się, choć spokojnie mogliśmy to zrobić. Zawiodła skuteczność, szczególnie w pierwszej połowie, gdy zdobyliśmy tylko cztery bramki - Konrad Kalinowski (kapitan MKS)