MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 360, wczoraj: 980
ogółem: 2 568 535

statystyki szczegółowe

Aktualności

Rozgrywaliśmy drugą serie w Lidze Orlików A i B !

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-09-19 16:00

 

Liga Orlików PPN Chrzanów - 16.09.17 (Sobota) - Orlik Górka - Godz. 9.00, 9.45

 

AP MKS Trzebinia I - Ciężkowianka Jaworzno  12:1 (5:1)

Bramki: Trzeciak x4, Skowronek x3, Szymula x3, Nartowski x2

 

AP MKS Trzebinia I - Akademia 2012 Jaworzno I  5:1 (1:1)

Bramki: Trzeciak x3, Nartowski, Skowronek

 

AP MKS I: Siata - Siewierski, Wacławek, Szymula, Skowronek, Trzeciak, Luranc, Nartowski

 

Liga Orlików PPN Chrzanów - 16.09.17 (Sobota) - Orlik Górka - Godz. 11.15

 

AP MKS Trzebinia II - Akademia 2012 Trzebinia  4:4 (1:3)

Bramki: Klimkiewicz x3, Zemła

 

AP MKS II: Urbański - Jucha, Zemła, Nowak, Klimkiewicz, Żabiński, Kowalik A.

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [126]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka