MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 128, wczoraj: 606
ogółem: 2 501 897

statystyki szczegółowe

Aktualności

Rozgrywaliśmy drugą serie w Lidze Orlików A i B !

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-09-19 16:00

 

Liga Orlików PPN Chrzanów - 16.09.17 (Sobota) - Orlik Górka - Godz. 9.00, 9.45

 

AP MKS Trzebinia I - Ciężkowianka Jaworzno  12:1 (5:1)

Bramki: Trzeciak x4, Skowronek x3, Szymula x3, Nartowski x2

 

AP MKS Trzebinia I - Akademia 2012 Jaworzno I  5:1 (1:1)

Bramki: Trzeciak x3, Nartowski, Skowronek

 

AP MKS I: Siata - Siewierski, Wacławek, Szymula, Skowronek, Trzeciak, Luranc, Nartowski

 

Liga Orlików PPN Chrzanów - 16.09.17 (Sobota) - Orlik Górka - Godz. 11.15

 

AP MKS Trzebinia II - Akademia 2012 Trzebinia  4:4 (1:3)

Bramki: Klimkiewicz x3, Zemła

 

AP MKS II: Urbański - Jucha, Zemła, Nowak, Klimkiewicz, Żabiński, Kowalik A.

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [115]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

17

11-2018

sobota

Sparing Futsal - Hala Kopalnia: 17.30 Fablok Chrzanów u-16 - MKS Trzebinia u-14

18

11-2018

niedziela

X Halowy Turniej Piłki Nożnej \"Jaworzno 2018\" - Hala MCKiS Jaworzno: 12.00 - 15.00 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie, Ciężkowianka Jaworzno, Górnik Jaworzno, Pasjonat Dankowice, MKS Trzebinia

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka