Chełmianka pokonuje MKS na inaugracje sezonu

• autor: RedakcjaMKS, 2017-08-12 22:12

III Liga Gr. IV - 12.08.17 (Sobota) - Godz. 17.30 - 1 Kolejka

Chełmianka Chełm - MKS Trzebinia 2:0 (2:0)

Bramki: 32', 45+3' (k) Prytuliak

Sędziował: Mroczek Tomasz (Mielec)

Żółte kartki: Kompanicki - Majcherczyk, Stokłosa, Jagła, Szymala, Kalinowski, Stanek

Czerwona kartka: 66' Kowalik (niesportowe zachowanie)

Widzów: 800

Chełmianka: Drzewiecki - Wołos, Niewęgłowski J., Maliszewski, Niewęgłowski D. (79' Chariasz), Banaszek (76' Kowalczyk), Kobiałka, Uliczny, Kotowicz (55' Budzyński), Prytuliak (71' Chodziutko), Kompanicki

MKS: Szymala - Cichy, Ochman (83' Górka), Michalec, Jagła, Stokłosa (46' Stanek), Kalinowski (68' Kłusek), Majcherczyk, Mizia (85' Porębski), Kowalik, Raźniak (46' Świętek)

Nie udała się trzebinianom inauguracja nowego sezonu. „Żółto-czarni" przegrali na wyjeździe z beniaminkiem trzeciej ligi 0-2.

Co ciekawe, jeszcze przez przerwą na trybuny odesłany został szkoleniowiec MKS Maciej Antkiewicz.

- Decyzja była niezrozumiała, bo nie powiedziałem nic wulgarnego, ani nikomu nie ubliżyłem. Michał nie utrzymał nerwów na wodzy, choć przestrzegałem przed tym chłopaków. Mam o to do niego pretensje. Rozczarowanie jest duże. Nikt nie chce przegrywać na początek sezonu. Przegraliśmy jednak zasłużenie, bo byliśmy nieskuteczni. Przed wykluczeniem naszego zawodnika mieliśmy lepsze sytuacje od rywali. Pierwszy gol padł po sytuacyjnym uderzeniu. Drugi po wątpliwym karnym. Staram się nie krytykować arbitrów, ale sędzia krzywdził nas notorycznie. W kolejnym meczu musimy zagrać przede wszystkim skuteczniej - Maciej Antkiewicz (trener MKS)

We wtorek, 15 sierpnia, o godz. 13 jego zespół podejmie u siebie innego z beniaminków - Wólczankę Wólka Pełkińska, która w pierwszej serii spotkań pokonała na swoim terenie Spartakusa Daleszyce.

- To solidna drużyna, która zrobiła mocne ruchy transferowe. Pozyskała między innymi piłkarza, którym my też byliśmy zainteresowani - mówi Maciej Antkiewicz.

Przeciwko Wólczance nie będzie mógł skorzystać z pauzującego za czerwoną kartkę Michała Kowalika. Pod znakiem zapytania stoi też występ Jakuba Ochmana, który w sobotę opuścił boisko z powodu kontuzji.

Przełom -> http://przelom.pl/20729-ukrainiec-zalatwil-trzebinie.html

NaszeMiasto.pl -> http://chrzanow.naszemiasto.pl/artykul/3-liga-stan-wrzenia-w-trzebini-i-porazka-z-chelmianka,4212538,art,t,id,tm.html

Konferencja prasowa -> https://www.youtube.com/watch?v=qIrGsUV7VgQ

...