MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 508, wczoraj: 1332
ogółem: 2 668 199

statystyki szczegółowe

Aktualności

AP MKS Trzebinia Mistrzem Małopolski Zachodniej Turnieju...

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-08-03 23:38
AP MKS Trzebinia Mistrzem Małopolski Zachodniej Turnieju "Wakacje z Piłką 2017"

W miniony Czwartek (05.08.17) na obiektach Brzeziny w Osieku (pow. Oświęcim) rozegrane zostały finały Małopolski Zachodniej turnieju "Wakacje z Piłką 2017".

Zmagania Powiatowe w Alwerni wyłoniły dwóch reprezentantów - Fablok i MKS, jednak zespół z Chrzanowa w tym terminie przebywał na obozie, to zastąpiła go Alwernia, która uplasowała się wtedy na trzecim miejscu.

Powiat Oświęcim reprezentowały - Zatorzanka Zator, Brzezina Osiek, z powiatu Wadowickiego przyjechały drużyny Beskid Andrychów i Żarek Stronie, a z powiatu Olkuskiego - Słowik Olkusz i WAP Wolbrom, który niestety nie dojechał.

Rywalizacja o Mistrza Małopolski Zachodniej toczyła się w dwóch grupach Grupa A (mecze trwały 15 minut) - 4 zespołowa i Grupa B (mecze trwały po 20 minut) - 3 zespołowa. Rywalizację w Grupie A wygrał Beskid wyprzedzając Brzezinę, Alwernię i Słowika. W Grupie B bezkonkurencyjny okazał się AP MKS, który deklasował rywali.

Spotkania półfinałowe wyłoniły zaskakującego finalistę, gdzie Zatorzanka pokonała po serii rzutów karnych zespół Beskidu, w drugim półfinale obyło się bez niespodzianki - MKS pewnie pokonał Brzezinę.

Spotkanie finałowe zespół "żółto-czarnych" wygrał wyraźnie 4:1 i zasłużenie całe rozgrywki.

 

Wyniki AP MKS - Grupa B:

AP MKS Trzebinia - Zatorzanka Zator 8:2 ; Bramki: Garlacz x3, Kalinowski x2, Wójcik x2, Krzywda

AP MKS Trzebinia - Żarek Stronie 8:0 ; Bramki: Garlacz x3, Kalinowski x2, Duleba x2, Krzywda

 

Półfinał:

AP MKS Trzebinia - Brzezina Osiek 3:1 ; Bramki: Wójcik x2, Garlacz

 

Finał:

AP MKS Trzebinia - Zatorzanka Zator 4:1 ; Bramki: Garlacz x2, Kalinowski, Nietrzebka

 

Końcowa tabela:

1. AP MKS Trzebinia - Awans

2. Zatorzanka Zator - Awans

3. Beskid Andrychów

4. Brzezina Osiek

5. Triumf Alwernia

6. Żarek Stronie

7. Słowik Olkusz

 

Król Strzelców: Garlacz Jan (AP MKS Trzebinia) - 9 bramek

 

AP MKS: Noworyta Oskar - Pucia Maciej, Bieniek Jakub, Krzywda Igor, Kalinowski Konrad, Wójcik Kamil, Hano Michał, Cząstka Oskar, Duleba Hubert, Garlacz Jan, Nietrzebka Mikołaj. Trener: Ślusarek Kacper

 

Finał turnieju "Wakacje z Piłką 2017" zostanie rozegrany na obiektach Krakusa Swoszowice, dokładna data nie jest jeszcze znana.

 

NaszeMiasto.pl -> http://chrzanow.naszemiasto.pl/artykul/pilka-nozna-trampkarze-trzebini-mistrzami-zachodniej,4205732,art,t,id,tm.html

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [131]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaSłomniczanka Słomniki
MKS Trzebinia   Słomniczanka Słomniki
2019-04-27, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

26

04-2019

piątek

27

04-2019

sobota

Liga Orlików PPN Chrzanów - Orlik Młoszowa: 8.30 MKS Trzebinia - Ruch Młoszowa, 10.45 MKS Trzebinia - Triumf Alwernia, 11.30 MKS Trzebinia - Górnik Libiąż I

II Liga Małopolska Trampkarzy: 10.00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - MKS Trzebinia

IV Liga Małopolska (Zachód): 17.00 MKS Trzebinia - Słomniczanka Słomniki

28

04-2019

niedziela

I Liga Małopolska Zachodnia Młodzików: 10.00 MKS Trzebinia - LKS Przecieszyn

Liga Żaków PPN Chrzanów - Orlik Chrzanów: 11.30 MKS Trzebinia - Fablok Chrzanów II, 12.15 MKS Trzebinia - LKS Żarki

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Starszych: 16.30 Górnik Brzeszcze - MKS Trzebinia

29

04-2019

pon.

30

04-2019

wtorek

01

05-2019

środa

02

05-2019

czwartek

Ostatnie spotkanie

Orzeł RyczówMKS Trzebinia
Orzeł Ryczów 0:2 MKS Trzebinia
2019-04-18, 17:30:00
ul. Stadionowa 23, Ryczów
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
MKS Trzebinia - Słomniczanka Słomniki
Kaszowianka Kaszów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Clepardia Kraków - Górnik Wieliczka
Orzeł Piaski Wielkie - Unia Oświęcim
Jutrzenka Giebułtów - Orzeł Ryczów
Beskid Andrychów - Wiślanka Grabie
KS Olkusz - Pcimianka Pcim
LKS Jawiszowice - Dalin Myślenice

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Dalin Myślenice Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanka Grabie Jutrzenka Giebułtów
Pcimianka Pcim Clepardia Kraków
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie LKS Jawiszowice
Górnik Wieliczka Beskid Andrychów
Unia Oświęcim KS Olkusz
Słomniczanka Słomniki Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 0:2 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka