MKS wygrywa kolejny sparing !

• autor: RedakcjaMKS, 2017-07-26 22:25

Sparing - Boisko Wiślanka Grabie - 26.07.17 (Środa) - Godz. 18.00

Wiślanka Grabie - MKS Trzebinia 2:4 (0:2)

Bramki: 75' ?, 82' ? - 3' Mizia, 41' Raźniak, 55' Sochacki, 78' testowany 2

MKS: (I połowa) Szymala - Sawczuk, Michalec, Ochman, Jagła, Mizia, Kalinowski, Majcherczyk, Stokłosa, Stanek, Raźniak (II połowa) Wróbel - Sanok, Górka, Cichy, testowany 1, testowany 2, Kowalik, testowany 3, testowany 4, Sochacki, testowany 5 oraz Jarosz Martyniak

W 65' Michał Kowalik (MKS) nie wykorzystał rzutu karnego, bramkarz Wiślanki obronił.

W sparingu zagrali pozyskani w ostatnich dniach obrońcy: Witold Cichy (31 lat, ostatnio ROW Rybnik, a wcześniej m.in. Odra Wodzisław Śląski z którą występował w ekstraklasie oraz Kolejarz Stróże, Puszcza Niepołomice i Kotwica Kołobrzeg) i Krzysztof Michalec (28 lat, poprzednio Jutrzenka Giebułtów, a wcześniej m.in. Czarni-Góral Żywiec, Przebój Wolbrom i Szreniawa Nowy Wiśnicz).
W nowym sezonie w barwach MKS zobaczymy także wracających z wypożyczeń napastnika Rajmunda Raźniaka (ostatnio UKS Dulowa) i Tomasza Małodobrego (poprzednio Szczakowianka Jaworzno) oraz Grzegorza Jarosza z drużyny juniorów.

Przypomnijmy, że z drużyny odeszli: Gaspar Repa (do Victorii 1918 Jaworzno), Dariusz Gawęcki (do Hutnika Kraków), Szymon Kurek (do KS Chełmek), Dawid Dudek (wrócił do Bukowna) oraz Krzysztof Pająk (znalazł się w kręgu zainteresowań Orła Ryczów i Orła Piaski Wielkie). Treningów nie wznowili natomiast Jakub Pająk i Krzysztof Kaiser. Paweł Piskorz z kolei przeniósł się na zasadzie transferu definitywnego do Strażaka Rajsko.

W pierwszej połowie Mateusz Majcherczyk dwa razy trafił w słupek... bezpośrednio z rzutów rożnych.

Kacper Szymala w 25' minucie interweniował wyśmienicie w sytuacji sam na sam.

- Do tej pory mierzyliśmy się gównie z zespołami niżej notowanymi. Teraz czekają nas starcia z mocnymi zespołami, czyli Hutnikiem i Podhalem. Te mecze będą bardziej miarodajne co do naszej formy. Coraz sensowniej prezentujemy się pod względem taktycznym. Cieszy mnie, że zawodnicy trenują z dużym zaangażowaniem - Maciej Antkiewicz (trener MKS)

Zdjęcie -> Marek Oratowski (Przełom)

...

Liga Orlików PPN Chrzanów - Orlik Młoszowa: 8.30 MKS Trzebinia - Ruch Młoszowa, 10.45 MKS Trzebinia - Triumf Alwernia, 11.30 MKS Trzebinia - Górnik Libiąż I