MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 155, wczoraj: 606
ogółem: 2 501 924

statystyki szczegółowe

Aktualności

Grupy Młodzieżowe MKS - Start przygotowań !

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-07-16 14:40

Grupy młodzieżowe MKS Trzebinia, zaczynają przygotowania do nowego sezonu 2017/18.

Przedstawiamy - kiedy, gdzie i o której dana grupa rozpoczyna swoje treningi.

 

Juniorzy Starsi (Rocznik 1999/2000):

Poniedziałek (17.07.17) godz. 17.30 - Stadion MKS

 

Juniorzy Młodsi (Rocznik 2001/2002/2003):

Wtorek (18.07.17) godz. 18.00 - Stadion MKS

 

Trampkarze (Rocznik 2004):

Poniedziałek (17.07.17) godz. 16.00 - Stadion MKS

 

Młodzicy (Rocznik 2005/2006):

Poniedziałek (17.07.17) godz. 16.00 - Stadion MKS

 

Orliki (Rocznik 2007/2008):

Wtorek (18.07.17) godz. 9.00 - Orlik Górka


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [230]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

17

11-2018

sobota

Sparing Futsal - Hala Kopalnia: 17.30 Fablok Chrzanów u-16 - MKS Trzebinia u-14

18

11-2018

niedziela

X Halowy Turniej Piłki Nożnej \"Jaworzno 2018\" - Hala MCKiS Jaworzno: 12.00 - 15.00 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie, Ciężkowianka Jaworzno, Górnik Jaworzno, Pasjonat Dankowice, MKS Trzebinia

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka