MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 335, wczoraj: 980
ogółem: 2 568 510

statystyki szczegółowe

Aktualności

Małopolska Liga Trampkarzy podzielona na dwie grupy !

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-07-13 14:36

Wydział Gier MZPN wespół z Wydziałem Szkolenia MZPN dokonał podziału 24 drużyn zgłoszonych do rozgrywek Małopolskiej Ligi Trampkarzy rocznika 2004 (C2, trampkarz młodszy).

Małopolska Liga Trampkarzy 2004 wystartuje 26/27 sierpnia, a ostatnia 11. kolejka została zaplanowana na 4/5 listopada 2017 r. O terminie spotkania terminarzowego poinformujemy na stronie MZPN.
Po zakończeniu rundy wiosennej będzie możliwość rozegrania jednego lub dwóch meczów z udziałem najlepszych drużyn obu grup.

 

Grupa I
1. Hutnik Krakow
2. ZSS Unia Tarnów
3. AP 21 Kraków
4. Bronowianka Kraków
5. Cracovia 
6. Krakus Nowa Huta
7. Victoria 1918 Jaworzno

8. MKS Trzebinia
9. Unia Oświęcim
10. AP Wisła Czarny Dunajec
11. Sandecja Nowy Sącz
12. Turbacz Mszana Dolna

Grupa II
1. AS Progres Kraków
2. Cracovia II
3. Wisła Kraków
4. Borek Kraków
5. Górnik Wieliczka
6. Pogoń Skotniki Kraków
7. ZKS Unia Tarnów
8. Garbarnia Kraków
9. Okocimski KS Brzesko
10. NKP Podhale Nowy Targ
11. Pcimianka Pcim
12. Raba Dobczyce


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [175]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka