MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 119, wczoraj: 606
ogółem: 2 501 888

statystyki szczegółowe

Aktualności

Sparingi MKS - Lato 2017 !

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-07-04 12:16

Przygotowania do zbliżającego się sezonu podopieczni trenera Macieja Antkiewicza rozpoczną we Wtorek - 11 lipca. Zespół MKS-u ma zaplanowanych 6 gier kontrolnych. Wszystkie drużyny z małopolski, w tym dwie - trzecioligowe, a cztery - czwartoligowe.

 

Plan sparingów:

15.07.17 (Sobota) - Limanovia Limanowa (dom)

19.07.17 (Środa) - Jutrzenka Giebułtów (dom)

22.07.17 (Sobota) - Wiślanie Jaśkowice (wyjazd)

26.07.17 (Środa) - Wiślanka Grabie (wyjazd)

29.07.17 (Sobota) - Hutnik Kraków (do ustalenia)

05.08.17 (Sobota) - Podhale Nowy Targ (wyjazd - Myślenice)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [151]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

17

11-2018

sobota

Sparing Futsal - Hala Kopalnia: 17.30 Fablok Chrzanów u-16 - MKS Trzebinia u-14

18

11-2018

niedziela

X Halowy Turniej Piłki Nożnej \"Jaworzno 2018\" - Hala MCKiS Jaworzno: 12.00 - 15.00 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie, Ciężkowianka Jaworzno, Górnik Jaworzno, Pasjonat Dankowice, MKS Trzebinia

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka