MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 513, wczoraj: 980
ogółem: 2 568 688

statystyki szczegółowe

Aktualności

Skład zespołów III Ligi Gr. IV - Sezon 2017/18

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-07-03 12:04

Zakończyły się rozgrywki 2016/2017 oraz mecze barażowe, dzięki czemu wiemy już które zespoły zagrają w III lidze grupy IV w przyszłym sezonie.

 

Jak wiadomo z naszej ligi awans do II ligi zanotowali piłkarze Garbarni Kraków, natomiast ze spadkiem musiały się pogodzić: Cosmos Nowotaniec, Wierna Małogoszcz i rezerwy Wisły Kraków (które już od 5 kolejki zostały wycofane). 

Z kolei w III lidze Grupy IV witamy zwycięzców IV lig: Chełmianka Chełm (lubuskie), Wólczanka Wólka Pełkińska (podkarpackie), Wisła Sandomierz (świętokrzyskie) oraz Wiślanie Jaśkowice (małopolskie), które w barażu pokonały Limanovię Limanowa.

 


Oficjalny skład III ligi Gr. IV:


1. Motor Lublin

2. Stal Rzeszów

3. KSZO 1929 Ostrowiec Św.

4. Resovia Rzeszów

5. Soła Oświęcim

6. Karpaty Krosno

7. Podhale Nowy Targ

8. JKS 1909 Jarosław

9. Orlęta Radzyń Podlaski

10. Unia Tarnów

11. MKS Trzebinia

12. Avia Świdnik

13. Spartakus Daleszyce

14. Podlasie Biała Podlaska

15. Chełmianka Chełm (b)

16. Wólczanka Wólka Pełkińska (b)

17. Wisła Sandomierz (b)

18. Wiślanie Jaśkowice (b)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [141]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka