MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 928, wczoraj: 1255
ogółem: 2 564 447

statystyki szczegółowe

Aktualności

UEFA Regions' Cup: Dzisiaj ogłoszona zostanie ścisła kadra...

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-06-20 06:51
UEFA Regions' Cup: Dzisiaj ogłoszona zostanie ścisła kadra na finały

Jak już informowaliśmy, reprezentacja Małopolski zagra w zawodach finałowych UEFA Regions' Cup na szczeblu krajowym. Turniej odbędzie się w dniach 27-20 czerwca w Niepołomicach, na stadionie Puszczy.

 

Kadra będzie podana we wtorek spośród 27 zawodników powołanych na turniej finałowy przez trenerów Krzysztofa Szopę i Piotra Gizę.

 

1 Arkadiusz Zawiślan (Barciczanka Barcice)

2 Mateusz Ciesielski (Garbarnia Kraków)

3 Mariusz Bienias (Hutnik Kraków)

4 Michał Siwiecki (Hutnik Kraków), bramkarz

5 Marcin Kurek (Limanovia)

6 Sławomir Basisty (Lubań Maniowy)

7 Andrzej Filipek (Nowa Proszowianka)

8 Hubert Pachowicz (Nowa Proszowianka)

9 Michał Czubin (Podhale Nowy Targ)

10 Daniel Mikołajczyk (Podhale Nowy Targ)

11 Grzegorz Silczuk (Podhale Nowy Targ)

12 Marcin Kalinowski (MKS Trzebinia-Siersza)

13 Michał Kowalik (MKS Trzebinia-Siersza)

14 Mateusz Majcherczyk (MKS Trzebinia-Siersza)

15 Jakub Ochman (MKS Trzebinia-Siersza)

16 Mateusz Stanek (MKS Trzebinia-Siersza)

17 Jakub Wałach (TS Węgrzce), bramkarz

18 Bartłomiej Banek (Unia Tarnów), bramkarz

19 Artur Biały (Unia Tarnów)

20 Artur Hebda (Unia Tarnów)

21 Marcin Więcek (Unia Tarnów)

22 Sebastian Zawrzykraj (Unia Tarnów)

23 Dawid Białek (Wiślanie Jaśkowice)

24 Konrad Kuliszewski (Wiślanie Jaśkowice)

25 Grzegorz Labut (Wiślanie Jaśkowice)

26 Sebastian Ropek (Wiślanie Jaśkowice), bramkarz

27 Maciej Wcisło (Wiślanie Jaśkowice)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [97]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaBrzezina Osiek
mecz towarzyski
MKS Trzebinia   Brzezina Osiek
2019-01-19, 11:00:00

Chełmek

Reklama

Kalendarium

16

01-2019

środa

17

01-2019

czwartek

18

01-2019

piątek

19

01-2019

sobota

Sparing - Chełmek: 11.00 MKS Trzebinia - Brzezina Osiek

20

01-2019

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 11.50 MKS Trzebinia 2004 II - Buła i spóła, 13.30 MKS Trzebinia 2004 I - MKS Trzebinia JS II, 14.20 MKS Trzebinia JS I - Fablok Chrzanów u-16

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 18.50 MKS Trzebinia U-20 - Protector

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka