MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 174, wczoraj: 462
ogółem: 2 498 980

statystyki szczegółowe

Aktualności

Młodzicy AP MKS odnieśli 19 zwycięstwo w sezonie !

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-06-17 15:07

1 Liga Małopolska Zachodnia Młodzików - 22 Kolejka - 17.06.17 (Sobota) - Godz. 10.00

 

Soła Oświęcim - AP MKS Trzebinia-Siersza 1:5 (0:1)

Bramki: ? - Krzywda x2, Wojas, Kalinowski, Duleba

Sędziował: ? (Oświęcim)

AP MKS: Noworyta, Kozłowski - Pucia, Hano, Nietrzebka, Krzywda, Małocha, Wojas, Kalinowski, Duleba oraz Gruca

 

 

Młodzicy AP MKS Trzebinia-Siersza prowadzeni przez trenera Kacpra Ślusarka zdobyli Mistrzostwo 1 Ligi Małopolski Zachodniej Młodzików w Sezonie 2016/17. W 22 spotkaniach zanotowali 19 zwycięstw, 3 razy remisowali i nie zaznali goryczy porażki. Zdobyli 105 bramek, a stracili tylko 13 !

W Sobotę (24.06.17) na obiektach Com-Com Zone w Krakowie rozegrają spotkanie barażowe o awans do Małopolskie Ligi Młodzików, o godz. 10.30 podejmą zwycięzcę 1 ligi Nowego Sącza, w drugim barażu zagrają Mistrzowie 1 Lig - Krakowa i Tarnowa.

 

 

Tabela 1 Ligi MZ -> https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,17195.html#

Info o barażach -> http://sportowetempo.pl/sportowa_malopolska/artykul/46002_W_sobote_24_VI_mecze_barazowe_o_awans_do_malopolskich_lig_mlodziezowych


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [96]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

13

11-2018

wtorek

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

Ostatnie spotkanie

MKS TrzebiniaKS Olkusz
MKS Trzebinia 0:1 KS Olkusz
2018-11-03, 14:00:00
ul. Kościuszki 33, Trzebinia
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim MKS Trzebinia

Wyszukiwarka