MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 23, wczoraj: 672
ogółem: 2 753 781

statystyki szczegółowe

Aktualności

Futbol w Gminie Trzebinia !

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-06-12 08:57

PPN Chrzanów - Klasa A - 25 Kolejka

Sobota (10.05.17)

17.00 Wisła Jankowice - Korona Lgota 3:3 (1:0)

Bramki: 55' Babecki, 63', 77' Nowak

Lgota: Stryczek A. - Babecki, Dziedzic, Goliński, Kwaśniewski, Lasoń G. (68' Chochół), Lasoń Sz., Nowak, Nowakowski, Pałka, Zając

17.00 Fablok Chrzanów - Promyk Bolęcin 3:2 (2:2)

Bramki: 18' Głuszko, 25' Kocot

Bolęcin: Turek - Baudler, Bigaj, Buczek, Doległo, Głuszko, Kocot, Piegza, Warecki, Sieprawski, Wichrowski

17.30 Błyskawica Myślachowice - Start Kamień 2:0 (0:0)

Bramki: 54' Głowacz, 63' Bała

Myślachowice: Woźniak - Bała (80' Kozłowski), Bartosik (70' Binek M.), Binek R., Wicher, Głowacz, Kocyk, Łukasik, Piotrowski, Wilk, Zybiński

 

Tabela A Klasa -> http://ppnchrzanow.pl/aklasa.html

 

PPN Chrzanów - Klasa B - 28 Kolejka

Sobota (10.05.17)

17.00 Ruch Młoszowa - Jutrzenka Ostrężnica 0:5 (0:3)

Młoszowa: Janik - Kłeczek, Zając, Tokarz (35' Grabski), Jachym, Konieczny (80' Majerczyk), Kolmajer, Czub, Biały, Pałka, Chechelski (75' Czarnik)

 

Górnik Siersza - LKS Żarki II 3:0 *Walkower

Victoria Zalas II - UKS Dulowa 0:3 *Walkower

 

Tabela B Klasa -> http://ppnchrzanow.pl/bklasa.html


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [143]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

21

08-2019

środa

22

08-2019

czwartek

23

08-2019

piątek

24

08-2019

sobota

25

08-2019

niedziela

26

08-2019

pon.

27

08-2019

wtorek

Ostatnie spotkanie

MKS TrzebiniaPcimianka Pcim
MKS Trzebinia 2:1 Pcimianka Pcim
2019-06-12, 18:00:00
ul. Kościuszki 33, Trzebinia
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
LKS Jawiszowice 4:2 Clepardia Kraków
Słomniczanka Słomniki 1:3 Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Piaski Wielkie 3:0 KS Olkusz
Unia Oświęcim 1:2 Górnik Wieliczka
Dalin Myślenice 6:0 Wiślanka Grabie
Kaszowianka Kaszów 1:2 Beskid Andrychów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3:2 Orzeł Ryczów
MKS Trzebinia 2:1 Pcimianka Pcim

Wyszukiwarka