MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 147, wczoraj: 375
ogółem: 2 504 257

statystyki szczegółowe

Aktualności

MLJS: Soła lepsza przy Kościuszki

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-06-04 23:08

Małopolska Liga Juniorów Starszych Gr. Spadkowa - 9 Kolejka - 04.06.17 (Niedziela) - Godz. 10.00

 

MKS Trzebinia-Siersza - Soła Oświęcim 0:3 (0:2)

Bramki: 20', 40', 70' Babiuch

Sędziowali: Łabuzek Łukasz, Marek Arkadiusz, Celarek Sebastian (Chrzanów)

Żółte kartki: Łubik x2, Jarosz, Chmielowski - Narwojsz, Wajda

Czerwona kartka: 72' Łubik (konsekwencja dwóch żółtych kartek)

MKS: Lasik - Duleba, Borkowski (46' Celiński), Skrzypek, Jarosz, Tajs (85' Byrczek), Kurek B., Wierzbic (77' Gurgul), Rzepa (35' Chmielowski), Łubik, Kaiser (60' Głowacz)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [76]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 8.30 MKS Trzebinia JS I - Solidex Junior, 9.15 MKS Trzebinia JS II - Magic Sport, 10.45 MKS Trzebinia 2004 I - Fablok Chrzanów U-16

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka