MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 402, wczoraj: 822
ogółem: 2 502 993

statystyki szczegółowe

Aktualności

Zwycięstwo w zaległym spotkaniu Młodzików Starszych

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-05-31 22:25

1 Liga Małopolska Zachodnia Młodzików - 15 Kolejka (zaległa) - 31.05.17 (Środa) - Godz. 16.30

 

AP MKS Trzebinia-Siersza - Fablok Chrzanów II 5:0 (3:0)

Bramki: Wójcik x2, Wojas x2, Kalinowski

Sędziował: Krupnik Janusz (Chrzanów)

AP MKS: Kozłowski, Noworyta - Pucia, Bieniek, Wojas, Krzywda, Małocha, Hano, Kalinowski, Wójcik oraz Duleba, Popiela, Nietrzebka


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [66]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

18

11-2018

niedziela

X Halowy Turniej Piłki Nożnej \"Jaworzno 2018\" - Hala MCKiS Jaworzno: 12.00 - 15.00 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie, Ciężkowianka Jaworzno, Górnik Jaworzno, Pasjonat Dankowice, MKS Trzebinia

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka