MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 786, wczoraj: 1365
ogółem: 2 665 824

statystyki szczegółowe

Aktualności

UEFA Regions' Cup: Powołania na rewanż z Podkarpaciem

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-05-31 14:31

W środę, 7 czerwca br., odbędzie się na stadionie w Kolbuszowej (godz. 17:30) rewanżowy mecz grupy IV krajowych eliminacji UEFA Regions' Cup, czyli mistrzostw Europy amatorów.

Reprezentacja Podkarpackiego ZPN zmierzy się z Małopolskim ZPN. Przypomnijmy, że 24 maja br. na stadionie Okocimskiego w Brzesku Małopolska wygrała 1-0 po golu Michała Kowalika.

Trenerzy Krzysztof Szopa i Piotr Giza podali dzisiaj 28-osobowy skład. Kadra na mecz zostanie podana w poniedziałek, 5 czerwca, po kolejce meczowej III i IV ligi.

 

1 Zawiślan Arkadiusz (Barciczanka Barcice)
2 Ciesielski Mateusz (Garbarnia Kraków)
3 Bienias Mariusz (Hutnik Kraków
4 Siwiecki Michał (Hutnik Kraków)
5 Kurek Marcin (Limanovia)
6 Basisty Sławomir (Lubań Maniowy)
7 Wilk Mateusz (Michałowianka)
8 Filipek Andrzej (Nowa Proszowianka)
9 Pachowicz Hubert (Nowa Proszowianka)
10 Czubin Michał (Podhale Nowy Targ)
11 Mikołajczyk Daniel (Podhale Nowy Targ)
12 Silczuk Grzegorz (Podhale Nowy Targ

13 Kalinowski Marcin (MKS Trzebinia-Siersza)
14 Kowalik Michał (MKS Trzebinia-Siersza)
15 Majcherczyk Mateusz (MKS Trzebinia-Siersza)
16 Ochman Jakub (MKS Trzebinia-Siersza)
17 Stanek Mateusz (MKS Trzebinia-Siersza)

18 Wałach Jakub (TS Węgrzce)
19 Banek Bartłomiej (Unia Tarnów)
20 Biały Artur (Unia Tarnów)
21 Hebda Artur (Unia Tarnów)
22 Więcek Marcin (Unia Tarnów)
23 Zawrzykraj Sebastian (Unia Tarnów)
24 Białek Dawid (Wiślanie Jaśkowice)
25 Kuliszewski Konrad (Wiślanie Jaśkowice)
26 Labut Grzegorz (Wiślanie Jaśkowice)
27 Ropek Sebastian (Wiślanie Jaśkowice)
28 Wcisło Maciej (Wiślanie Jaśkowice)

 

Zbiórka zawodników w dniu meczu tj. 7 czerwca (środa) br. o godzinie 12:00 w WOSSM, os. Szkolne 18 w Krakowie.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [102]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaSłomniczanka Słomniki
MKS Trzebinia   Słomniczanka Słomniki
2019-04-27, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

24

04-2019

środa

25

04-2019

czwartek

26

04-2019

piątek

27

04-2019

sobota

Liga Orlików PPN Chrzanów - Orlik Młoszowa: 8.30 MKS Trzebinia - Ruch Młoszowa, 10.45 MKS Trzebinia - Triumf Alwernia, 11.30 MKS Trzebinia - Górnik Libiąż I

II Liga Małopolska Trampkarzy: 10.00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - MKS Trzebinia

IV Liga Małopolska (Zachód): 17.00 MKS Trzebinia - Słomniczanka Słomniki

28

04-2019

niedziela

I Liga Małopolska Zachodnia Młodzików: 10.00 MKS Trzebinia - LKS Przecieszyn

Liga Żaków PPN Chrzanów - Orlik Chrzanów: 11.30 MKS Trzebinia - Fablok Chrzanów II, 12.15 MKS Trzebinia - LKS Żarki

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Starszych: 16.30 Górnik Brzeszcze - MKS Trzebinia

29

04-2019

pon.

30

04-2019

wtorek

Ostatnie spotkanie

Orzeł RyczówMKS Trzebinia
Orzeł Ryczów 0:2 MKS Trzebinia
2019-04-18, 17:30:00
ul. Stadionowa 23, Ryczów
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
MKS Trzebinia - Słomniczanka Słomniki
Kaszowianka Kaszów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Clepardia Kraków - Górnik Wieliczka
Orzeł Piaski Wielkie - Unia Oświęcim
Jutrzenka Giebułtów - Orzeł Ryczów
Beskid Andrychów - Wiślanka Grabie
KS Olkusz - Pcimianka Pcim
LKS Jawiszowice - Dalin Myślenice

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Dalin Myślenice Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanka Grabie Jutrzenka Giebułtów
Pcimianka Pcim Clepardia Kraków
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie LKS Jawiszowice
Górnik Wieliczka Beskid Andrychów
Unia Oświęcim KS Olkusz
Słomniczanka Słomniki Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 0:2 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka