MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 666, wczoraj: 606
ogółem: 2 502 435

statystyki szczegółowe

Aktualności

2 bramki, 2 słupki, 2 poprzeczki, ale wygrywają rywale

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-05-28 23:19

Małopolska Liga Juniorów Starszych Gr. Spadkowa - 8 Kolejka - 28.05.17 (Niedziela) - Godz. 10.00

 

MKS Trzebinia-Siersza - Wolania Wola Rzędzińska 2:3 (0:2)

Bramki: 57' Rzepa, 64' Kurek B. - 20' ?, 44' ?, 73' ?

Sędziowali: Łabuzek Łukasz, Bigaj Marcin, Zawadziński Dariusz (Chrzanów)

Żółte kartki: 

MKS: Dziadzio (21' Głowacz) - Kurek B., Lasik, Borkowski, Celiński, Tajs (46' Kaiser), Duleba, Jarosz (77' Gurgul), Rzepa, Łubik, Wierzbic

 

Od 21' minuty w bramce MKS-u kontuzjowanego Damiana Dziadzio zastąpił Mateusz Lasik.

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [97]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

17

11-2018

sobota

Sparing Futsal - Hala Kopalnia: 17.30 Fablok Chrzanów u-16 - MKS Trzebinia u-14

18

11-2018

niedziela

X Halowy Turniej Piłki Nożnej \"Jaworzno 2018\" - Hala MCKiS Jaworzno: 12.00 - 15.00 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie, Ciężkowianka Jaworzno, Górnik Jaworzno, Pasjonat Dankowice, MKS Trzebinia

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka