MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 129, wczoraj: 683
ogółem: 2 500 554

statystyki szczegółowe

Aktualności

Ostatnie pojedynki Orlików

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-05-23 09:18

W ostatniej serii zmagań w Lidze Orlików (20.05.17) zespół AP MKS II pozostał niepokonany w rundzie jesiennej, remisując 6:6 z AP Champions, oraz pokonując MKS Fablok Chrzanów 4:1.

Swoje spotkanie tego dnia rozegrał również pierwszy zespół AP MKS, w którym to przegrał 3:6 z zespołem MKS Fablok Chrzanów.

 

Liga Orlików PPN Chrzanów - 20.05.17 (Sobota) - Orlik Młoszowa - 8.30, 10.00, 10.45

AP MKS Trzebinia-Siersza II - AP Champions 6:6 (4:1)

Bramki: Perek x4, Siewierski, Trzeciak

AP MKS Trzebinia-Siersza II - MKS Fablok Chrzanów 4:1 (3:0)

Bramka: Skowronek x3, Perek

AP MKS II: Siata - Siewierski, Skowronek, Perek, Nowak, Luranc, Jaworek, Trzeciak, Wacławek, Hudzik, Cwynar

 

AP MKS Trzebinia-Siersza I - MKS Fablok Chrzanów 3:6 (0:2)

Bramki: Kukla x2, Bobak

AP MKS I: Mielnik - Bobak, Kukla, Kowal, Żabiński, Kisiel, Jucha, Kępka, Żurek


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [71]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka