MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 170, wczoraj: 683
ogółem: 2 500 595

statystyki szczegółowe

Aktualności

UEFA Regions' Cup: Jutro Małopolska zagra w Biłgoraju

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-05-09 10:15

W najbliższą środę, 10 maja o godz. 17.00 na stadionie OSiR w Biłgoraju (woj. lubelskie), odbędzie się rewanżowy mecz I rundy eliminacji UEFA Regions' Cup.

 

Reprezentacja Lubelskiego ZPN podejmować będzie Małopolski ZPN. W pierwszym spotkaniu, rozegranym 25 kwietnia br. w Żabnie, padł remis 1-1. Zwycięzca dwumeczu zmierzy się ze zwycięzcą pary Podkarpacki ZPN – Świętokrzyski ZPN (w pierwszej potyczce 4-2).

 

Powołania od trenerów Krzysztof Szopy i Piotra Gizy otrzymali:

Michał Siwiecki, Mariusz Bienias (obaj Hutnik Kraków), Marcin Kurek (Limanovia), Sławomir Basisty (Lubań Maniowy), Andrzej Filipek, Hubert Pachowicz (obaj Proszowianka), Michał Czubin, Daniel Mikołajczyk, Grzegorz Silczuk (wszyscy NKP Podhale Nowy Targ), Michał Kowalik, Mateusz Stanek (obaj MKS Trzebinia-Siersza), Bartłomiej Banek, Artur Biały, Marcin Więcek, Sebastian Zawrzykraj (wszyscy Unia Tarnów), Konrad Kuliszeski, Grzegorz Labut, Maciej Wcisło (wszyscy Wiślanie Jaśkowice).


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [92]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka