MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 345, wczoraj: 517
ogółem: 2 753 431

statystyki szczegółowe

Aktualności

Młodzicy AP MKS gromią rówieśników przed startem ligi !

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-03-27 14:45

Runda rewanżowa w 1 Lidze Małopolski Zachodniej Młodzików rusza 8 kwietnia, zespół AP MKS Trzebinia-Siersza z rocznika 2004, rozegrał do tej pory dwa sparingi. Pierwotnie spotkania miały zostać rozegrane na boiskach trawiastych, ale niestety pogoda pokrzyżowała plany w obu przypadkach i mecze zostały rozegrane na Orliku. Spotkania zakończyły się przekonywującymi zwycięstwami.

 

Sparing - 19.03.17 (Niedziela) - Grano 90'

AP MKS Trzebinia-Siersza - Słowik Olkusz  15:5

Bramki: Krzywda x6, Kalinowski x2, Wójcik x2, Małocha, Wojas, Duleba, Bobula, Hoffman

AP MKS: Kozłowski, Noworyta - Bieniek, Wojas, Krzywda, Hano, Kalinowski, Małocha, Cząstka, Duleba, Wójcik, Nietrzebka, Martyniak, Hoffman, Bobula.

 

Sparing - 22.03.17 (Środa) - Grano 60' 

AP MKS Trzebinia-Siersza - Górnik Libiąż  18:2

Bramki: Kalinowski x4, Wojas x4, Popiela x4, Wójcik x2, Nietrzebka x2, Pucia, Duleba

AP MKS: Noworyta, Kozłowski - Wojas, Krzywda, Pucia, Kalinowski, Małocha, Duleba, Wójcik, Popiela, Nietrzebka


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [91]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

20

08-2019

wtorek

21

08-2019

środa

22

08-2019

czwartek

23

08-2019

piątek

24

08-2019

sobota

25

08-2019

niedziela

26

08-2019

pon.

Ostatnie spotkanie

MKS TrzebiniaPcimianka Pcim
MKS Trzebinia 2:1 Pcimianka Pcim
2019-06-12, 18:00:00
ul. Kościuszki 33, Trzebinia
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
LKS Jawiszowice 4:2 Clepardia Kraków
Słomniczanka Słomniki 1:3 Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Piaski Wielkie 3:0 KS Olkusz
Unia Oświęcim 1:2 Górnik Wieliczka
Dalin Myślenice 6:0 Wiślanka Grabie
Kaszowianka Kaszów 1:2 Beskid Andrychów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3:2 Orzeł Ryczów
MKS Trzebinia 2:1 Pcimianka Pcim

Wyszukiwarka