MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 238, wczoraj: 603
ogółem: 2 503 432

statystyki szczegółowe

Aktualności

Powołania na konsultację Regions' Cup

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-03-02 08:56

Małopolski Związek Piłki Nożnej powołał 23 zawodników na konsultację przed zbliżającą się nową edycją UEFA Regions' Cup. Trenerzy Krzysztof Szopa i Piotr Giza spotkają się z kadrowiczami w dniach 6-7 marca br. w Myślenicach.

 

Powołania otrzymali:

Marcin Kalinowski, Michał Kowalik, Mateusz Majcherczyk, Jakub Ochman, Mateusz Stanek (wszyscy MKS Trzebinia-Siersza), Artur Biały, Artur Hebda, Marcin Więcek, Sebastian Zawrzykraj (Unia Tarnów), Michał Czubin, Grzegorz Silczuk, Daniel Mikołajczyk (NKP Podhale Nowy Targ), Paweł Galos, Konrad Kubiszewski (Wiślanie Jaśkowice), Wojciech Jamróz, Konrad Kasolik (Soła Oświecim), Marcin Kurek (Limanovia), Sławomir Basisty (Lubań Maniowy), Mateusz Wilk (Michałowianka), Jakub Wałach (TS Węgrzce), Krystian Majerczyk (Watra Białka Tatrzańska), Damian Wiśniewski (Orzeł Piaski Wielkie), Tomasz Nytko (Tarnovia).


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [143]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka