MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 96, wczoraj: 683
ogółem: 2 500 521

statystyki szczegółowe

Aktualności

Jutro Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-18 w Futsalu !

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-02-23 13:50

Już jutro tj. Piątek (22.02.17) startują w Bochni Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-18 w Futsalu.

Udział weźmie nasz zespół juniorów starszych MKS Trzebinia-Siersza !


Już teraz zapraszamy jednak wszystkich kibiców do hali w Bochni, jeśli by ktoś chciał dojechać. Jeśli nie to oczywiście włączamy telefony, tablety czy komputery i zapraszamy do oglądania transmisji internetowej z profesjonalnym komentarzem !

 

Transmisję na żywo będzie można zobaczyć tutaj: 
I dzień -> https://www.youtube.com/watch?v=8rcjZWaUxa8
II dzień -> https://www.youtube.com/watch?v=KZZIH3iy0TU
III dzień -> https://www.youtube.com/watch?v=f1-59eRSzQ8


Mecze, które w fazie grupowej rozegra MKS:

Piątek (24.02.17)

13.00 MKS Trzebinia-Siersza - Red Dragons Pniewy

Sobota (25.02.17)

8.30 MKS Trzebinia-Siersza - Futsal Nowiny

16.00 MKS Trzebinia-Siersza - BSF Bochnia

 

W przypadku awansu z grupy mecze pucharowe w niedzielę.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [123]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka