MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 70, wczoraj: 683
ogółem: 2 500 495

statystyki szczegółowe

Aktualności

5 Miejsce Rocznika 2005 w Chełmku

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-02-19 09:03

W Sobotę młodzicy młodsi rywalizowali w Chełmku w Turnieju Ciżemka Cup. Nasz zespół przy odrobinie szczęścia powinien zając wyższe miejsce, jednak brak koncentracji w końcówkach spotkań, gdzie w pierwszym meczu straciliśmy bramkę na 3 sekundy do końca, a w drugim spotkaniu na 10 sekund, pozbawił nas złudzeń i walczyliśmy tylko o miejsca 5-8. Ostatecznie zajęliśmy to najwyższe miejsce.

 

Wyniki MKS - Grupa A:

AP MKS Trzebinia-Siersza - Triumf Alwernia 0:1

AP MKS Trzebinia-Siersza - Kalwarianka Kalwaria Zeb. 1:2 ; Bramka:

AP MKS Trzebinia-Siersza - Gol Bieruń 0:4

Mały Półfinał:

AP MKS Trzebinia-Siersza - Soła Oświęcim 6:0 ; Bramki: Smalarz x3, Gruca x2, Łuszczaniec

Mecz o 5 miejsce:

AP MKS Trzebinia-Siersza - Triumf Alwernia 0:0 k. 2:0

 

AP MKS: Urbański - Martyniak, Dziadzio, Gruca, Smalarz, Kurmanowski, Łuszczaniec, Bobula, Dębski, Stefańczyk. Trener: Pająk Jacek


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [138]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka