MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 368, wczoraj: 936
ogółem: 2 500 110

statystyki szczegółowe

Aktualności

Sparingowa Niedziela Rocznika 2004

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-02-20 12:00

W Niedzielę (19.02.17) w Jaworznie przy ul. Inwalidów Wojennych, rywalizowali zawodnicy z rocznika 2004. Cztery drużyny: Ciężkowianka Jaworzno, Górnik Jaworzno, RKS Grodziec, AP MKS Trzebinia-Siersza, rozegrały ze sobą spotkania każdy z każdym, mecze trwały 2 x 15'.

 

Wyniki:

AP MKS Trzebinia-Siersza - Górnik Jaworzno 3:2 (1:2)

Bramki: Kalinowski x3

Ciężkowianka Jaworzno - RKS Grodziec 1:1 (0:1)

Górnik Jaworzno - RKS Grodziec 2:2 (1:2)

AP MKS Trzebinia-Siersza - Ciężkowianka Jaworzno 5:2 (3:0)

Bramki: Duleba x2, Wójcik, Wojas, samobójcza

AP MKS Trzebinia-Siersza - RKS Grodziec 6:1 (2:0)

Bramki: Kalinowski x2, Hano, Małocha, Krzywda, Wojas

Górnik Jaworzno - Ciężkowianka Jaworzno 1:1 (0:1)

 

AP MKS: Kozłowski, Noworyta - Małocha, Pucia, Wojas, Kalinowski, Wójcik, Hano, Bieniek, Duleba, Krzywda, Popiela. Trener: Ślusarek Kacper


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [186]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka