MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1070, wczoraj: 1365
ogółem: 2 666 108

statystyki szczegółowe

Aktualności

Drużyny AP MKS I i AP MKS II awansowały do Finałów !

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-01-17 15:52

W dniach 15-16.01.17 na trzech halach w Regulicach, Chrzanowie i Trzebini rywalizowało ze sobą 14 drużyn podzielonych na 3 grupy. Pierwotnie drużyn miało być 16, jednak w dniu turniejów w Chrzanowie i Trzebini wycofały się - Victoria Jaworzno i Korona Lgota.

W Niedzielę w Regulicach zwyciężyła Ciężkowianka Jaworzno, drugi był Górnik Libiąż II (R. 2005), oba te zespoły awansowały do finałów PPN Chrzanów, kolejne był zespoły Promyka Bolęcin, Triumf Alwernia, LKS Żarki, Zagórzanka Zagórze.

W dniu wczorajszym rywalizację w Hali Sportowej w Chrzanowie wygrał Fablok I (R. 2004), drugi był Górnik Libiąż I (R. 2004), wyeliminowane zostały zespoły Fablok II (R. 2005) oraz najmłodszych UKS Fablok (R. 2006).

Także wczoraj w Hali SP 8 na os. ZWM, dominował AP MKS I (R. 2004), drudzy byli młodsi koledzy AP MKS II (R. 2005) i te ekipy również awansowały do finałów. Kolejne miejsce zajął Ruch Młoszowa, wyprzedzając Błyskawicę Myślachowice.

 

Wyniki:

AP MKS Trzebinia-Siersza I - AP MKS Trzebinia-Siersza II  6:0 (2:0) ; Bramki: Wojas x2, Duleba, Popiela, Nietrzebka, samobójcza

Ruch Młoszowa - Błyskawica Myślachowice  5:4 (2:1)

AP MKS Trzebinia-Siersza II - Błyskawica Myślachowice  9:1 (6:1) ; Bramki: Łuszczaniec x2, Stefańczyk x2, Smalarz, Bobula, Dziadzio, Warchoł, Dębski

AP MKS Trzebinia-Siersza I - Ruch Młoszowa  16:0 (7:0) ; Bramki: Kalinowski x6, Wojas x3, Duleba x2, Nietrzebka x2, Pucia, Małocha, Krzywda

AP MKS Trzebinia-Siersza II - Ruch Młoszowa  6:0 (2:0) ; Bramki: Smalarz x2, Dębski x2, Stefańczyk x2

AP MKS Trzebinia-Siersza I - Błyskawica Myślachowice  8:0 (4:0) ; Bramki: Nietrzebka x2, Pucia x2, Wojas, Kalinowski, Krzywda, Popiela

 

Tabela:

1. AP MKS Trzebinia-Siersza I  3  9  30:0 - Awans do Mistrzostw Powiatu Chrzanowskiego

2. AP MKS Trzebinia-Siersza II  3  6  15:7 - Awans do Mistrzostw Powiatu Chrzanowskiego

3. Ruch Młoszowa  3  3  5:26

4. Błyskawica Myślachowice  3  0  5:22

 

AP MKS I: Kozłowski, Noworyta - Wojas, Bieniek, Kalinowski, Duleba, Pucia, Strycharski, Małocha, Popiela, Krzywda, Cząstka, Nietrzebka. Trener: Ślusarek Kacper

AP MKS II: Urbański - Smalarz, Bobula, Łuszczaniec, Stefańczyk, Dziadzio, Martyniak, Dębski, Warchoł. Trener: Pająk Jacek


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [185]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaSłomniczanka Słomniki
MKS Trzebinia   Słomniczanka Słomniki
2019-04-27, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

24

04-2019

środa

25

04-2019

czwartek

26

04-2019

piątek

27

04-2019

sobota

Liga Orlików PPN Chrzanów - Orlik Młoszowa: 8.30 MKS Trzebinia - Ruch Młoszowa, 10.45 MKS Trzebinia - Triumf Alwernia, 11.30 MKS Trzebinia - Górnik Libiąż I

II Liga Małopolska Trampkarzy: 10.00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - MKS Trzebinia

IV Liga Małopolska (Zachód): 17.00 MKS Trzebinia - Słomniczanka Słomniki

28

04-2019

niedziela

I Liga Małopolska Zachodnia Młodzików: 10.00 MKS Trzebinia - LKS Przecieszyn

Liga Żaków PPN Chrzanów - Orlik Chrzanów: 11.30 MKS Trzebinia - Fablok Chrzanów II, 12.15 MKS Trzebinia - LKS Żarki

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Starszych: 16.30 Górnik Brzeszcze - MKS Trzebinia

29

04-2019

pon.

30

04-2019

wtorek

Ostatnie spotkanie

Orzeł RyczówMKS Trzebinia
Orzeł Ryczów 0:2 MKS Trzebinia
2019-04-18, 17:30:00
ul. Stadionowa 23, Ryczów
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
MKS Trzebinia - Słomniczanka Słomniki
Kaszowianka Kaszów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Clepardia Kraków - Górnik Wieliczka
Orzeł Piaski Wielkie - Unia Oświęcim
Jutrzenka Giebułtów - Orzeł Ryczów
Beskid Andrychów - Wiślanka Grabie
KS Olkusz - Pcimianka Pcim
LKS Jawiszowice - Dalin Myślenice

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Dalin Myślenice Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanka Grabie Jutrzenka Giebułtów
Pcimianka Pcim Clepardia Kraków
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie LKS Jawiszowice
Górnik Wieliczka Beskid Andrychów
Unia Oświęcim KS Olkusz
Słomniczanka Słomniki Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 0:2 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka