MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 289, wczoraj: 936
ogółem: 2 500 031

statystyki szczegółowe

Aktualności

MKS wznowił treningi !

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-01-11 21:01

Po blisko dwu miesięcznej przerwie do zajęć wrócili seniorzy MKS Trzebinia-Siersza.

Pierwsze zajęcia odbyły się w hali SP 8 na ZWM. Na wstępie głos zabrał Prezes Klubu - Jacek Augustynek, życząc trenerowi i drużynie samych sukcesów w nowym roku kalendarzowym.

Następnie trener Robert Moskal analizował z zawodnikami minioną rundę jesienną. Po analizie nastąpiło rozbieganie, rozciąganie i małe gry.

Obecni zawodnicy: Marcin Kalinowski, Michał Kowalik, Marek Mizia, Mateusz Majcherczyk, Paweł Sawczuk, Bartosz Jagła, Maciej Domurat, Jakub Pająk, Radosław Górka, Tomasz Małodobry, Dariusz Gawęcki, Jan Martyniak, Szymon Kurek, Krzysztof Kaiser, Łukasz Sochacki, Dawid Dudek, Gaspar Repa, Tomasz Sanok, Kamil Włodyka.

Wcześniej na Orliku w Młoszowej trenowali także bramkarze - Tomasz Wróbel, Krzysztof Pająk, Damian Dziadzio.

Nieobecni byli: Sebastian Ołownia, Paweł Piskorz, Mateusz Stanek, Mateusz Niechciał, Rajmund Raźniak.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [243]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka