MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 240, wczoraj: 375
ogółem: 2 504 350

statystyki szczegółowe

Aktualności

Eliminacje PPN Chrzanów w kat. Młodzików !

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-01-10 14:10

 

Komisja Gier Podokręgu Piłki Nożnej w Chrzanowie informuje, że ze względu na dużą ilość zgłoszonych drużyn w kategorii Młodzik do halowych Mistrzostw PPN Chrzanów w dniach 15-16 stycznia odbędą się trzy turnieje eliminacyjne.

Do turnieju finałowego zgłosiło się aż 16 zespołów, które zostały podzielone na trzy grupy eliminacyjne. Awans do dalszych gier uzyskają dwa najlepsze zespoły z każdego turnieju !

 

Poniedziałek (16.01.17) - Hala SP 8, godz. 15.30

Grupa A: MKS Trzebinia-Siersza I (2004), MKS Trzebinia-Siersza II (2005), Błyskawica Myślachowice, Ruch Młoszowa, Korona Lgota
 

Niedziela (15.01.17) - Hala Regulice, godz. 10.00

Grupa B: LKS Żarki, Triumf Alwernia, Górnik Libiąż II (2005), Zagórzanka Zagórze, Promyk Bolęcin, Ciężkowianka Jaworzno
 

Poniedziałek (16.01.17) - Hala Chrzanów, godz. 16.30

Grupa C: MKS Fablok Chrzanów I (2004), MKS Fablok Chrzanów II (2005), UKS Fablok Chrzanów (2006), Victoria Jaworzno, Górnik Libiąż I (2004)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [144]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 8.30 MKS Trzebinia JS I - Solidex Junior, 9.15 MKS Trzebinia JS II - Magic Sport, 10.45 MKS Trzebinia 2004 I - Fablok Chrzanów U-16

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka