Tyska hala nie zdobyta

• autor: RedakcjaMKS, 2017-01-10 13:04

W minioną Niedzielę (08.01.17) odbył się drugi z turniejów Grand Prix Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-18. Tym razem drużyny rywalizowały w Tychach. Kameralna Hala, na której gościliśmy w ubiegłym roku tym razem okazała się nie przyjazna. Zespół MKS przegrał oba spotkania i znalazł się w trudnej sytuacji do awansu przed ostatnim turniejem w Nowinach.

Jesteśmy rozczarowani swoją postawą. Nie realizowaliśmy swoich założeń, nie rozgrywaliśmy stałych fragmentów, na które poświęciliśmy dużo czasu. Niby pierwsze połowy były dobre w obu spotkaniach, ale na początku drugich części rzucaliśmy się, żeby pierwsi zdobyć bramkę. Brakowało cierpliwości, co wykorzystali rywale ograni w futsalowych zmaganiach. Powroty z ataku do obrony były fatalne. Nie będziemy się usprawiedliwiać południowymi meczami w Chrzanowskiej Lidze, bo zmęczeni nie byliśmy, a prędzej znużeni całym dniem oczekiwania. Drugie spotkanie wcale nie musiało zakończyć się porażką, bo przy stanie 2:1 należał nam się rzut karny przedłużony po faulu na Kurku, czego nie odgwizdał sędzia, a że wycofaliśmy bramkarza to Tychy trafiły na 1:3, nie twierdzę, że byśmy strzelili, ale mielibyśmy okazję na zmianę rezultatu. W Nowinach nie można się już pomylić, wszystkie spotkania będą wyrównane i żeby myśleć o wyeliminowaniu, którejś z drużyn futsalowych trzeba po prostu wygrać oba spotkania. - Ślusarek Kacper (trener MKS)

Ostatni Turniej odbędzie się 4 lutego w Nowinach. Do finałów zaplanowanych w Bochni pod koniec lutego awansują dwie najlepsze drużyny.

Wyniki - Grand Prix II:

GKS Futsal Tychy - GKS Ekom Futsal Nowiny 0:3 (0:2)

MKS Trzebinia-Siersza - GKS Ekom Futsal Nowiny 0:3 (0:0)

GKS Futsal Tychy - MKS Trzebinia-Siersza 3:1 (0:0) ; Bramka: Kaiser

Najlepszy Zawodnik Turnieju: ? (Tychy)

Najlepszy Bramkarz Turnieju: Lasik Mateusz (MKS)

Najlepszy Strzelec Turnieju: ? (Nowiny)

MKS: Lasik - Kaiser, Kurek, Głuch, Rzepa, Borkowski, Tajs, Łubik, Sochacki, Wierzbic, Skrzypek. Trener: Ślusarek Kacper, Asystent: Piskorz Paweł

Tabela -> http://www.futsalmmp.pl/index.php?7,3,2,5,354

MKS TrzebiniaPcimianka Pcim