12 sekund od pełnej puli !

• autor: RedakcjaMKS, 2016-12-30 18:31

Turniej stał na dobrym wyrównanym poziomie. W pierwszym meczu MKS zaczął już w 27 sekundzie i prowadził po bramce Kaiser, którego idealnym podaniem obsłużył Głuch. Zaraz po przerwie podwyższył Łubik i MKS marnował dogodne okazje. Kontakt na 3 minuty do końca złapały Tychy po błędzie Głucha z Lasikiem. Tychy wycofały bramkarza i zdobyły bramkę na... 12 sekund do końca po wstrzeleniu piłki z narożnika i samobójczym golu Kaisera. Drugie spotkanie w turnieju rozgrywały Tychy z Nowinami, w pewnym momencie Tychy prowadziły już 4:1, ale szybkie dwie bramki Nowin dały nam emocje do samego końca, jednak zabrakło kropki nad i. Ostatnie spotkanie to mecz podrażnionego MKS-u z Nowinami. Wymiana ciosów w pierwszej połowie - wynik 1:1. Na początku drugiej połowy szybkie 3 bramki Trzebinian (dwie uznane) i Puchar za 1 miejsce był w naszych rękach, niestety bramka z przedłużonego rzutu karnego zepchnęła naszych chłopaków bilansem bramkowym na drugą lokatę.

Podczas turnieju liczne grono kibiców, w tym obecnych i byłych wychowanków MKS-u, dopingowało udane zakończenie roku.

Po raz pierwszy w historii w Trzebini rozegrany został I Turniej Eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-18 w Futsalu.. Pomysłodawcą i sponsorem był p. Krzysztof Głuch - prezes firmy Krisbud. Wielki zwolennik wypełnienia wolnego czasu w przerwie zimowej naszej młodzieży, którą wspiera również w rozgrywkach Chrzanowskiej Ligi Futsalu (3 drużyny). Dziękujemy Panu Burmistrzowie Adamowi Adamczykowi za ufundowanie Pucharów i Statuetek, które wręczył p. V-ce Burmistrz Jarosław Okoczuk, p. Krzysztof Głuch i V-ce prezes MKS - Jacek Pająk - powiedział organizator imprezy Mieczysław Ślusarek

Kolejne turnieje z udziałem wspomnianych zespołów zostaną rozegrane 8 stycznia w Tychach i 4 lutego w Nowinach. Do finałów zaplanowanych w Bochni pod koniec lutego awansują z tej grupy dwa najlepsze zespoły.

Wyniki - Grand Prix I:

MKS Trzebinia-Siersza - GKS Futsal Tychy 2:2 (1:0) ; Bramki: Kaiser, Łubik

GKS Futsal Tychy - GKS Ekom Futsal Nowiny 4:3 (3:1)

MKS Trzebinia-Siersza - GKS Ekom Futsal Nowiny 3:2 (1:1) Bramki: Skrzypek, Łubik, Głuch

MVP Meczu MKS - Tychy: Sochacki Łukasz (MKS)

MVP Meczu Tychy - Nowiny: Biernat Filip (Tychy)

MVP Meczu MKS - Nowiny: Łubik Karol (MKS)

Najlepszy Zawodnik Turnieju: Kaiser Krzysztof (MKS)

Najlepszy Bramkarz Turnieju: Szafrański Rafał (Tychy)

Najlepszy Strzelec Turnieju: Bujak Karol (Nowiny)

MKS: Lasik, Dziadzio - Kaiser, Kurek, Głuch, Rzepa, Borkowski, Wierzbic, Skrzypek, Łubik, Sochacki, Głowacz, Celiński, Chmielowski. Trener: Ślusarek Kacper, Asystent: Piskorz Paweł

Przełom -> http://przelom.pl/19670-niewiele-zabraklo-by-trzebinianie-cieszyli-sie-z-koncowej-wygranej.html