statystyki szczegółowe

Aktualności

Futsal - 5 Kolejka MSMLF 2016/17

• autor: RedakcjaMKS, 2016-12-10 23:41

W sobotę rozegrano piątą kolejkę MSMLF. W najciekawszym meczu MKS Fablok 2000 wygrał z Team Spirit, a bramkę dającą komplet punktów z przedłużonego karnego strzelił Jochymek. Największą wygraną zaliczył MKS Krisbud I, który 19:0 rozgromił Zakręconych w futbolu. trzy punkty zainkasował także MKS Krisbud II, ale ich zwycięstwo nas Kolbenami (zawodnicy występujący w Gwarku Zabrze i SMS Kraków) było bardzo wymęczone. Rywal od 18 minuty grał bowiem w czwórkę po czerwonej kartce Tomasiczka.

5 Kolejka - MSMLF:

LaBamBa - Chłopcy z marzeniami 6:5 (3:1)

Team Spirit - Fablok Chrzanów 2000 4:5 (2:3)

MKS Krisbud I Trzebinia-Siersza - Zakręceni w futbolu 19:0 (6:0)

Bramki: Łubik x4, Rzepa x3, Kurek x3, Kaiser x3, Sochacki x3, Tajs x2, Borkowski

MKS I: Lasik - Kurek, Głuch, Kaiser, Rzepa, Borkowski, Tajs, Sochacki, Łubik

MKS Krisbud II Trzebinia-Siersza - Kolbeny 7:5 (1:2)

Bramki: Skrzypek x4, Wierzbic x2, Gurgul

MKS II: Pałka - Chmielowski, Głowacz, Wierzbic, Skrzypek, Byrczek, Gurgul

Bad Boys - Nieprzeciętni 3:4 (2:1)

Pauza - Szansa na sukces

W sobotę rozegrano piątą kolejkę MSMLF. W najciekawszym meczu MKS Fablok 2000 wygrał z Team Spirit, a bramkę dającą komplet punktów z przedłużonego karnego strzelił Jochymek. Największą wygraną zaliczył MKS Krisbud I, który 19-0 rozgromił Zakręconych w futbolu. trzy punkty zainkasował także MKS Krisbud II, ale ich zwycięstwo nas Kolbenami było bardzo wymęczone. Rywal od 18 minuty grał bowiem w czwórkę po czerwonej kartce Tomasiczka. (http://schlf-chrzanow.futbolowo.pl)