MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 293, wczoraj: 936
ogółem: 2 500 035

statystyki szczegółowe

Aktualności

5 Miejsce Rocznika 2007 w Dragon Piast Cup 2016 w Skawinie !

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-11-25 13:44

Dzień po młodzikach młodszych do rywalizacji w Skawinie przystąpił UKS Trzebinia - Rocznik 2007 prowadzony przez wychowanka UKS Trzebinia a później wieloletniego bramkarza MKS - Jakuba Wilka.

Orliki Młodsze ostatecznie zajęły 5 miejsce w całym turnieju, nie strzelając... bramki :) na pewno ten element w najbliższych tygodniach młode nadzieje trzebińskiej piłki będą szlifować z trenerem na treningach !

Kolejne turnieje tuż tuż... a będziemy gościć w Piekarach k. Krakowa, Oświęcimiu i Olkuszu !

 

Wyniki MKS - Grupa A:

UKS Trzebinia - Krakus II Swoszowice 0:0

UKS Trzebinia - Piast Skawina 0:1

Wyniki MKS - o Miejsca 4-6:

UKS Trzebinia - Dream Team Bochnia 0:3

UKS Trzebinia - Krakus I Swoszowice 0:0

UKS Trzebinia - Jadwiga Kraków 0:2

 

UKS: Siata - Siewierski, Wacławek, Skowronek, Grondal, Trzeciak, Nowak, Jaworek, Jucha, Luranc. Trener: Wilk Jakub


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [231]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka