MKS na koniec jesieni zagra jutro w Rzeszowie !

• autor: RedakcjaMKS, 2016-11-18 13:48

MKS Trzebinia Siersza na zakończenie jesieni zagra w sobotę, 19 listopada (godz.13) w Rzeszowie przeciwko miejscowej Stali. To już trzeci termin tego spotkania. Poprzednie zostały odwołane ze względu na zły stan boiska.

W Trzebini nie ukrywają, że przeciągająca się runda jesienna i ustalanie nowych terminów spotkania w Rzeszowie były dla piłkarzy trochę męczące. Chcieliby wreszcie rozegrać spotkanie, żeby przełamać pasmo sześciu ligowych meczów bez wygranej, w których jest tylko jeden wyjazdowy remis w Małogoszczu z Wierną (1:1).

- Końcówka jesieni jest dla nas ciężka, ale musimy wykrzesać z siebie ostatnie rezerwy – uważa Robert Moskal, trener trzebinian. - Jeśli zaczniemy wykorzystywać swoje okazje, a w każdym meczu stwarzamy ich przecież po kilka, możemy coś ugrać na trudnym terenie w Rzeszowie. Chłopcom potrzeba chłodnych głów – mówiąc te słowa trzebiński szkoleniowiec nawiązał także do prostych błędów, które ostatnio trapią jego podopiecznych, a to one kładły się cieniem na końcowym wyniku.

Drużynie nie zabraknie drobnych problemów kadrowych. Nie będą mogli wystąpić obrońca Sebastian Ołownia i napastnik Mateusz Stanek. Do zespołu powrócą natomiast stoperzy Marcin Kalinowski i Radosław Górka. - Poprzednio w Świdniku na środku obrony eksperymentalnie musiałem ustawić nominalnych pomocników, czyli Darka Gawęckiego i Gaspara Repę – wspomina trener Moskal.

NaszeMiasto.pl -> http://chrzanow.naszemiasto.pl/artykul/iii-liga-mks-trzebinia-siersza-na-koniec-jesieni-zagra-w,3922195,art,t,id,tm.html

Liga Orlików PPN Chrzanów - Orlik Młoszowa: 8.30 MKS Trzebinia - Ruch Młoszowa, 10.45 MKS Trzebinia - Triumf Alwernia, 11.30 MKS Trzebinia - Górnik Libiąż I

II Liga Małopolska Trampkarzy: 10.00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - MKS Trzebinia

IV Liga Małopolska (Zachód): 17.00 MKS Trzebinia - Słomniczanka Słomniki