MKS wygrywa Ogólnopolski Turniej w Wadowicach !

• autor: RedakcjaMKS, 2016-11-11 19:57

W dzień Niepodległości rozegrano Ogólnopolski Turniej w Wadowicach. Na dwóch Halach sportowych oddalonych od siebie o 500 metrów, rywalizowało ze sobą 10 drużyn podzielonych na dwie grupy po 5 zespołów. Podopieczni trenera Kacpra Ślusarka trafili do grupy ze "znajomymi" z GOL-a Bieruń (dwa zespoły), z nadziejami I-ligowej Stali Mielec oraz reprezentantem Nowego Sącza - Grodem Podegrodzie. Spotkania trwały - 18 minut.

W 4 spotkaniach grupowych "żółto-czarni" zdobyli 15 bramek, nie tracąc przy tym żadnej !

Spotkanie półfinałowe to udokumentowanie bardzo dobrej gry i wysokie zwycięstwo 5:1 z Zakopanem, podczas tego pojedynku w jednym ze starć zawodnik Zakopanego odniósł kontuzję i został przewieziony karetką do szpitala (życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko).

Finał to ponowna rywalizacja z GOL-em Bieruń, szybko objęte prowadzenie po bramce najlepszego dzisiaj strzelca turnieju Kalinowskiego. Momentalnie również szybka strata gdzie Kalinowski przerwał akcję przeciwników, ale też im... asystował. Do końca 15 minut i ataki z obu stron, jednak do bramki już nic nie chciało wpaść. Sędzia zarządził więc rzuty karne (3 serie). Zaczyna MKS - Kalinowski nie trafia w bramkę, ... trener Ślusarek do bramki wstawia Wociala, który przegrywa pojedynek z zawodnikiem GOL-a. Druga seria, bramkę strzela Wocial i chwilę potem broni Wocial ! 3 seria - podchodzi Małocha i lokuję perfekcyjnie piłkę pod poprzeczkę - prowadzimy 2:1, zawodnik Bierunia oddaje strzał, ale i tym razem broni Wocial i tonie w objęciach kolegów ! MKS wygrywa turniej w Wadowicach !

Grupa B:

MKS Trzebinia-Siersza - Gród Podegrodzie  6:0  ; Bramki: Kalinowski x4, Wójcik, Duleba

MKS Trzebinia-Siersza - GOL I Bieruń  2:0  ; Bramki: Wocial x2

MKS Trzebinia-Siersza - GOL II Bieruń  4:0  ; Bramki: Cząstka x2, Kalinowski, Wocial

MKS Trzebinia-Siersza - Stal II Mielec  3:0  ; Wójcik, Kalinowski, Wojas

Półfinały:

MKS Trzebinia-Siersza - KS Zakopane  5:1  ; Bramki: Kalinowski x2, Duleba x2, Wocial

Karol I Wadowice - GOL I Bieruń  0:3

Mecz o 9 Miejsce:

Beskidzka AP - Stal II Mielec  3:2

Mecz o 7 Miejsce:

GOL II Bieruń - Stal I Mielec  2:4