MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 606, wczoraj: 791
ogółem: 2 567 801

statystyki szczegółowe

Aktualności

Rocznik 2004 jutro jedzie do Wadowic !

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-11-10 11:59

W dniu jutrzejszym Młodzicy z Rocznika 2004, udadzą się do Wadowic na Ogólnopolski Puchar Niepodległości. Turniej ma na celu uczczenie Dnia Niepodległości, promowanie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz wyłonienie najlepszej drużyny.

Organizatorem Turnieju jest PUKS Karol Wadowice oraz Fundacja "Święty Uśmiechnięty". 

Zmagania odbędą się na dwóch Halach sportowych w godz. 8.00 - 16.00, 10 drużyn zostało podzielonych na dwie grupy po 5 zespołów, gdzie zagrają każdy z każdym, następnie spotkania półfinałowe na krzyż i spotkania o miejsca.

 

Grupa A (Hala - ul. Słowackiego 2):

- Stal Mielec I

- Karol Wadowice I

- Karol Wadowice II

- KS Zakopane

- Beskidzka AP

 

Grupa B (Hala - ul. Sienkiewicza 9):

- Stal Mielec II

- Gol Bieruń I

- Gol Bieruń II

- Gród Podegrodzie

- MKS Trzebinia-Siersza


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [149]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

20

01-2019

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 11.50 MKS Trzebinia 2004 II - Buła i spóła, 13.30 MKS Trzebinia 2004 I - MKS Trzebinia JS II, 14.20 MKS Trzebinia JS I - Fablok Chrzanów u-16

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 18.50 MKS Trzebinia U-20 - Protector

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka