MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 249, wczoraj: 603
ogółem: 2 503 443

statystyki szczegółowe

Aktualności

III Liga Gr. IV - 16 Kolejka

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-11-06 21:07

 

III Liga Gr. IV

 

16 Kolejka

 

 

05.11.16 (Sobota)

13.00 JKS Jarosław - Soła Oświęcim 0:0

13.00 Podlasie Biała Podlaska - KSZO Ostrowiec Św. 1:2 (0:0)

Bramki: 57' Krykun - 50' Jamróz, 68' Łatkowski

13.00 Stal Rzeszów - Avia Świdnik 2:0 (2:0)

Bramki: 41' Gil, 45' Zięba

19.00 Motor Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski 3:0 (0:0)

Bramki: 82' Kaczmarek, 90', 90+2' Szpak

06.11.16 (Niedziela)

13.00 Wierna Małogoszcz - Karpaty Krosno 1:3 (0:3)

Bramki: 51' Smolarczyk - 2' Łanucha, 23' Krupa, 25' Kantor

13.00 Spartakus Daleszyce - Unia Tarnów 2:0 (1:0)

Bramki: 25' Blicharski, 69' (k) Jeziorski

13.00 Cosmos Nowotaniec - Resovia Rzeszów 0:2 (0:1)

Bramki: 27' Pałys-Rydzik, 90' Świst


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [150]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka