1 Liga Małopolska Zachodnia Młodzików - 31.10.16 (Poniedziałek) - 11 Kolejka - Godz. 15.30

MKS Trzebinia-Siersza - Soła Oświęcim 4:1 (2:1)

Bramki: 3' Wójcik, 9' Duleba, 26', 33' Kalinowski - 10' ?

Sędziował: Gałka Patryk (Chrzanów)

MKS: Kozłowski, Noworyta - Pucia, Bieniek, Wójcik, Małocha, Krzywda, Kalinowski, Wocial, Duleba oraz Hano, Cząstka, Nietrzebka.

W ostatnim spotkaniu 1 Ligi Małopolski Zachodniej Młodzików zespół Kacpra Ślusarka pokonał rówieśników z Soły Oświęcim 4:1. Było to 10 zwycięstwo w tej rundzie w 11 spotkaniach (MKS stracił punkty w Stroniach remisując 2:2). Warto odnotować także, że Młodzicy zdobyli 55 bramek - stracili tylko 4 bramki i to w spotkaniach, w których nie powinni.

Dzisiaj strzelanie rozpoczął Wójcik, który na raty pokonywał bramkarza po wcześniejszym podaniu Kalinowskiego. Następnie Duleba uderzył po dograniu z rzutu rożnego ponownie "Kaliego". Gdy MKS stwarzał kolejne sytuacje i je marnował, goście z Oświęcimia zdobyli jedną bramkę z jednej stworzonej sytuacji w całym meczu, którą sprezentował jednej z obrońców MKS-u. Chwilę potem po zagraniu piłki ręką w polu karnym, sędzia wskazał na wapno - Kalinowski ustawił piłkę, uderzył - jednak bramkarz wyczuł jego intencje i obronił. Przed przerwą jeszcze Kalinowski dał o sobie znać i zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego.

Druga połowa to ciągłe ataki Trzebinian, ozdobą spotkania była bramka "nie do obrony" Kalinowskiego, który w stylu Błaszczykowskiego złamał na zamach do środka obrońcę Soły i uderzył lewą nogą w samo okienko z narożnika pola karnego. Sytuacje dalej się mnożyły, ale do siatki już niestety nie trafiano. Po spotkaniu młodzi "żółto-czarni" odśpiewali kto wygrał spotkanie i rundę jesienną !

Brawo Młodzicy - Brawo Trenerze - Brawo Rodzice !