MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 184, wczoraj: 606
ogółem: 2 501 953

statystyki szczegółowe

Aktualności

Karol strzelał bramki pod wiatr w drugiej odsłonie

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-10-30 16:20

1 Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Młodszych - 30.10.16 (Niedziela) -11 Kolejka - Godz. 13.00
 

MKS Trzebinia-Siersza - Karol Wadowice 0:7 (0:1)

Bramki: ?

Sędziowali: Nędza Dominik, Feliksik Dariusz, Fiba Adrian (Chrzanów)

Żółta kartka: Kubański

MKS: Kołodziejski - Ruczyński, Szklarczyk, Burdalski, Błaszczyk, Siejka (72' Siemek), Zając, Bugdalski, Szkarłat (68' Chojowski), Kubański (75' Staroń Ł.) Wnuk

 

Wyniki - 11 Kolejka:

Przełęcz Kossowa - Relaks Wysoka 8:1

Orzeł Ryczów - Jałowiec Stryszawa 2:1

Olimpia Chocznia - Chełm Stryszów 9:1

Dąb Paszkówka - Wisła Łączany 3:0

Huragan Inwałd - Fablok Chrzanów 2:1


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [150]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

17

11-2018

sobota

Sparing Futsal - Hala Kopalnia: 17.30 Fablok Chrzanów u-16 - MKS Trzebinia u-14

18

11-2018

niedziela

X Halowy Turniej Piłki Nożnej \"Jaworzno 2018\" - Hala MCKiS Jaworzno: 12.00 - 15.00 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie, Ciężkowianka Jaworzno, Górnik Jaworzno, Pasjonat Dankowice, MKS Trzebinia

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka