"MKS lubi grać z mocniejszym przeciwnikiem"

• autor: RedakcjaMKS, 2016-10-28 14:39

Trzebinianie wracają do walki po tygodniowej przerwie, bo ich ostatni mecz w Rzeszowie ze Stalą został storpedowany przez aurę.

Trener Robert Moskal nie obawia się tego, że jego zespół został wybity z ligowego rytmu. - Może przerwa wyszła nam raczej na dobre, bo mieliśmy czas na wyleczenie się z urazów, które trochę się za nami ciągnęły i – gdyby przyszło nam grać na Stali – kilku chłopców musiałoby walczyć na „słowo honoru – wyjawia trzebiński szkoleniowiec.

Tymczasem w Trzebini nie tylko wszyscy są zdrowi, ale po kartkach do zespołu powracają Michał Kowalik i Sebastian Ołownia. Piłkarze, jak zapewnia trener wyjaśnili sobie pewne sprawy między sobą odnośnie zaangażowania w walkę na boisku. - Nasz rywal ostatnio był na fali wznoszącej, ale to dobrze, bo lubimy grać z wyżej notowanymi zespołami, a jarosławianie są na piątej pozycji. Liczę, że wrócimy do tradycji rozgrywania dobrych spotkań na własnym boisku i uda nam się na nim zapunktować. – podkreśla Moskal.

NaszeMiasto.pl -> http://chrzanow.naszemiasto.pl/artykul/iii-liga-sola-i-trzebinia-lubia-grac-z-mocniejszymi,3901478,art,t,id,tm.html

autor: ~endriu 2016-10-28 17:14:29

avatar I oby tak było panie trenerze nikt nie wymaga cudów .jak mówił klasyk" mecz można wygrać przegrać lub zremisować "tylko chodzi o styl.DO BOJU MKS TRZEBINIA

autor: ~żółto czarni to my !!!! 2016-10-29 11:20:25