MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 339, wczoraj: 980
ogółem: 2 568 514

statystyki szczegółowe

Aktualności

Piłkarskie Granie Drużyn MKS-u 22.10 - 24.10.16 !

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-10-22 10:20

III Liga Gr. IV - 22.10.16 (Sobota) - 14 Kolejka

13.00 Stal Rzeszów - MKS Trzebinia-Siersza

 

Małopolska Liga Juniorów Starszych - 22.10.16 (Sobota) - 12 Kolejka

15.30 Sokół Słopnice - MKS Trzebinia-Siersza

 

1 Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Młodszych - 22.10.16 (Sobota) - 10 Kolejka

Relaks Wysoka - MKS Trzebinia-Siersza - ODWOŁANY

 

1 Liga Małopolska Zachodnia Młodzików - 24.10.16 (Poniedziałek) - 10 Kolejka

16.00 Górnik Libiąż - MKS Trzebinia-Siersza

 

1 Liga PPN Chrzanów Młodzików - 24.10.16 (Poniedziałek) - 7 Kolejka

16.00 MKS Trzebinia-Siersza - Błyskawica Myślachowice

 

Liga Orlików PPN Chrzanów - Orlik Libiąż - 22.10.16 (Sobota) - 8 Kolejka

10.45 UKS Trzebinia - Górnik I Libiąż

11.30 UKS Trzebinia - Górnik II Libiąż


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [172]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka